BOC Information Technologies Consulting Sp. z o.o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych za pomocą szkoleń to szybka, efektywna i sprawdzona metoda, wykorzystywana przez osoby na różnych stanowiskach. Coraz częściej po taką formę sięgają także kierownicy i menadżerowie. Wybierają warsztaty omawiające nie tylko kwestie zawodowe, ale też związane z właściwym zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Kierowanie pracownikami w taki sposób, aby osiągać jak najwyższą efektywność działań, jest kwestią indywidualną każdego przedsiębiorstwa, jednak, aby je ulepszyć, można zastosować pewne wypracowane wcześniej i sprawdzone sposoby. Ich poznaniu służą właśnie szkolenia z zakresu mapowania i modelowania procesów. Podczas spotkania uczestnicy zdobywają wiedzę z szerokiego zakresu stanowiącą podstawę do dalszej personalizacji i wykorzystania jej w codziennej pracy. Poznają nie tylko techniki działań, ale również przydatne narzędzia, co także ma niebagatelny wpływ na osiągnięcie sukcesu. Mogą też liczyć na wsparcie prowadzących, zwłaszcza w gestii odnoszenia procesów do różnych dziedzin w firmie, odbywanych na wielu poziomach.

Aby mieć pewność, że kurs nie będzie stratą czasu, warto wybrać ofertę sprawdzonego organizatora. Swoje usługi proponuje BOC Information Technologies Consulting Sp. z o.o. z Warszawy. To grupa fachowców, specjalizujących się w mapowaniu procesów. Każde szkolenie, jakie organizują, to skumulowana porcja rzetelnie opracowanej wiedzy, wyłożonej jasno i zrozumiale. Obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę efektywnego zarządzania w przedsiębiorstwie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku w Polsce, na którym pojawia się coraz więcej firm zatrudniających obcokrajowców, organizator do poprowadzenia spotkania może delegować osoby posługujące się biegle językiem angielskim, które będą w stanie przekazać potrzebne informacje. Zapisu na kurs można dokonać poprzez formularz online. Istnieje możliwość rezerwacji całego szkolenia dla osób z jednej firmy. Taka opcja pozwala na ukierunkowanie omawianej tematyki na problemy danego biznesu.

Dodano: 03-09-2022
Autor: Anna Głowacka
Źródło:
https://akademiaprocesowa.pl/portfolio-items/doskonalenie/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: