wyprawkowy

  • Telefon: 512-667-800
  • WWW: https://wyprawkowy.pl
  • Miejscowość: Brzeziny
  • Adres: Słoneczna 37
  • Kod pocztowy: 95-060

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Okres połogu jest czasem intensywnej regeneracji po porodzie. Kobiety często skarżą się na duże zmęczenie oraz pogorszone samopoczucie. Organizm młodej mamy zmienia się i pojawiają się różne dolegliwości. Macica zaczyna kurczyć się, co powoduje ból i dyskomfort. Występuje krwawienie z dróg rodnych. Należy odpowiednio dbać o higienę intymną, by nie dopuścić do rozwoju bakterii i występowania stanów zapalnych. Warto sięgnąć po podkłady poporodowe oferowane w sklepie Wyprawkowy.pl. Są one niezbędne podczas połogu, doskonale chłoną wilgoć i zapewniają komfort młodej mamie. 

Tego typu produkty chronią bieliznę przed zabrudzeniem. Posiadają odpowiedni rozmiar i specjalny kształt. W asortymencie dostępne są modele z przylepcem, które nie przesuwają się pod ubraniem. Zapewniają właściwą cyrkulację powietrza i nie wywołują podrażnień. Kobiety znajdą tutaj podkłady wyposażone we wkład celulozowy, który pokryty jest delikatną włókniną. Świetnie sprawdzą się one w przypadku klientek ze skłonnością do alergii. Zapewniają świeżość, szybko wiążą wilgoć i neutralizują nieprzyjemne zapachy. W sklepie znajdują się różne artykuły higieniczne dla młodych mam. Wiele kobiet chętnie sięga po osłonki na brodawki, dzięki którym można zmniejszyć ryzyko występowania podrażnień. Są one przydatne podczas karmienia piersią. W asortymencie dostępne są także wkładki laktacyjne, które chronią ubrania przed zabrudzeniami. Wykonane są z przyjemnych w dotyku materiałów. Doskonale dopasowują się do kształtu piersi. Młode mamy znajdą tu również majtki poporodowe, które mogą być używane nawet po cesarskim cięciu. Sklep oferuje wygodne biustonosze, które cieszą się dużą popularnością wśród klientek karmiących w sposób naturalny. Umożliwiają dyskretne przedstawianie malucha do piersi, zapewniają komfort dziecku i świeżo upieczonej mamie. 

Okres połogu jest czasem, kiedy każda kobieta powinna zadbać o siebie. Organizm musi zregenerować się po trudach ciąży i porodu. Bardzo ważna jest odpowiednia higiena miejsc intymnych. Warto sięgnąć po specjalne kosmetyki, podkłady i bieliznę. Krwawienie poporodowe jest naturalnym objawem, który świadczy o oczyszczaniu się macicy. Należy regularnie wymieniać podpaski. U młodych mam często występuje pogorszone samopoczucie, dlatego powinny one zapewnić sobie odpowiednią porcję odpoczynku.

Dodano: 23-09-2022
Autor: Ignacy Sikorski
Źródło:
https://wyprawkowy.pl/podklady-poporodowe-24Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: