LOGBAR Sp. z o.o.

  • Telefon: (+48) 507 161 933
  • WWW: https://logbardomki.pl
  • Miejscowość: Elbląg
  • Adres: Sulimy 1
  • Kod pocztowy: 82-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Firma Logbar Domki działa na rynku od wielu lat, specjalizując się w kompleksowej produkcji drewnianych obiektów budowlanych. Dzięki bogatemu doświadczeniu potrafi w pełni rozumieć potrzeby oraz oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Z kolei unikalne know-how, specjalistyczna wiedza i surowe kryteria selekcji materiałów pozwalają odpowiadać na nie w więcej niż satysfakcjonujący sposób. Przedsiębiorstwo stawia na indywidualne podejście i pełne wsparcie ze strony wysoko wykwalifikowanego personelu na każdym etapie realizacji inwestycji - od stworzenia projektu, przez przygotowanie placu budowy i dostawę wszystkich komponentów, przeprowadzenie wszystkich prac budowlanych oraz wykończeniowych, na serwisie kończąc.

Oferta marki jest rozbudowana. Czekają w niej między innymi pomieszczenia gospodarcze z drewna w wielu wariantach. Obiekty tej klasy doskonale sprawdzają się na działkach i w ogrodach, stanowiąc uzupełnienie domów i domków letniskowych. Są znakomitym miejscem do przechowywania narzędzi, wyposażenia ogrodowego, przetworów i wielu innych przedmiotów. Przy tym warto podkreślić, że są nie tylko funkcjonalne, lecz także estetyczne i uniwersalne.

Drewniane budynki tego typu świetnie prezentują się w otoczeniu zieleni. Funkcjonalny, zróżnicowany kształt pozwala na przechowywanie różnych rodzajów przedmiotów, co zapewnia użytkownikom wysoki komfort użytkowania i możliwość optymalnego wykorzystania dostępnej powierzchni. Najwyższej jakości sosnowe deski wykorzystywane w procesie produkcyjnym zapewniają nie tylko atrakcyjny wygląd, lecz także zachowanie walorów użytkowych przez wiele lat. Do tego dochodzi wysoka odporność na wpływ czynników atmosferycznych o każdej porze roku.

Dodano: 07-10-2022
Autor: Franciszek Lis
Źródło:
https://logbardomki.pl/budynki-gospodarcze/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: