Madejski Spółka Jawna

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Podczas wymiany dachu należy zadbać nie tylko o odpowiednią jakość pokrycia, ale także znaleźć najlepszy rodzaj  uszczelnienia. Obecnie szybkim, wydajnym oraz prostym w obsłudze patentem na wszelkiego rodzaju dziury między dachówkami czy ubytki przy kominach lub kalenicy jest specjalna pianka. Nakłada się ją za pomocą lekkiego i poręcznego pistoletu, którym mogą operować zarówno osoby praworęczne, jak i z dominującą lewą ręką.

Produkt ten zyskał uznanie u dekarzy przede wszystkim z uwagi na swoje właściwości. Zapewnia doskonałą izolację przed stratami ciepła, utworzona z niego warstwa jest wodoszczelna, a także odporna na niskie i wysokie temperatury. Obecnie produkowane wyroby cechuje też ogniotrwałość, co sprzyja bezpieczeństwu. Pianka pistoletowa może być nakładana zarówno od góry, jak i uszczelnienie można wykonać z poziomu poddasza. Po aplikacji i utwardzeniu warstwy nadmiar łatwo odciąć, a widoczny ślad zamalować na wybrany kolor, tworząc tym samym jednolitą, wytrzymałą nawierzchnię, która przetrwa przez lata.

Osoby poszukujące sposobu na zabezpieczenie dachu przed przenikaniem do wewnątrz wody czy  utratom ciepła mogą skorzystać z oferty dostępnej na stronie grafenprofessional.eu. Po podanym linkiem przedstawia się producent i dostawca wysokojakościowej chemii budowlanej, który od lat działa nie tylko na polskim, ale także na zagranicznym rynku. Jego kadra przez ten czas zdążyła doskonale poznać potrzeby odbiorców (zarówno biznesowych, jak i prywatnych), czego wynikiem jest stale aktualizowana lista produktów przydatnych na każdej budowie czy też remoncie.

Firma proponuje certyfikowane wyroby spełniające wymagane normy. Realizuje zamówienia pojedyncze i hurtowe, dostarczając zakup w jak najkrótszym terminie, bez względu na odległość miejsca docelowego od magazynu. Pracownicy zajmujący się obsługą zleceń zapraszają do stałej współpracy. Gwarantują terminowość dostaw oraz zadowolenie klienta. Zachęcają też do śledzenia nowości, które kadra umieszcza cyklicznie w serwisie. 

Dodano: 15-10-2022
Autor: Franciszek Lis
Źródło:
https://grafenprofessional.eu/produkty/pianka-pistoletowa-caloroczna-625-g/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pianka_poliuretanowa


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: