TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Chcąc zacząć tworzenie swoich pierwszych projektów krawieckich, warto na samym początku zaopatrzyć się w wysokiej klasy maszynę do szycia. Obecnie na rynku dostępne są prawdziwie uniwersalne urządzenia, które są przystosowane do wykonywania różnych zadań. Do wyboru w ofercie sklepu internetowego maszyny-szwalnicze.pl są między innymi hafciarki oraz maszyny hafciarskie.

Warto zwrócić uwagę na wyposażenie od marki Brother. Wśród propozycji znajduje się komputerowa maszyna do haftu i szycia dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Posiada wbudowaną lampkę, co przydaje się w momencie, gdy chce się nawlec igłę lub znaleźć  jej odpowiedni rozmiar. Panel sterowania oferuje również łatwy dostęp do wszystkich funkcji. Model posiada wbudowane wzory haftów, które mogą być wyszywane na bawełnie, jedwabiu i tkaninach poliestrowych. Do wyboru jest kilkadziesiąt wstępnie załadowanych wzorów. Użytkownik może również stworzyć własne ozdoby, importując obrazy z komputera lub robiąc zdjęcia telefonem. Urządzenie jest wyposażone we wbudowane czcionki. Alternatywę dla sprzętu od tego producenta stanowią maszyny do szycia i haftowania, które wykonuje marka Janome. W standardowej wersji urządzenie posiada funkcję podnoszenia igły, co ułatwia trzymanie urządzenia podczas pracy nad projektem. Z kolei automatyczny nabój szpulki pozwala pozbyć się niechcianych końcówek nici. Maszyny są wyposażone również we wbudowane ściegi, style oraz do dziurki na guziki.

Warto zainteresować są również innymi produktami w ofercie, w tym maszynami do szycia w domu oraz modelamu do użytku komercyjnego. Dużą wygodę podczas korzystania z urządzenia zapewnia wysokiej jakości ekran LCD. Za jego pomocą można mieć wgląd nie tylko do czynności wykonywanych na maszynie, ale również do opracowanego projektu. W razie pytań co do parametrów technicznych urządzeń wystarczy skontaktować się z przedstawicielami sklepu. Pomogą oni dobrać model haficarki lub maszyny do szycia w zależności od indywidualnych oczekiwań klienta.

Dodano: 21-10-2022
Autor: Aurelia Jankowska
Źródło:
https://maszyny-szwalnicze.pl/423-hafciarki-i-maszyno-hafciarkiDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: