Sklep dla dzieci TuTulimy

  • Telefon: 570 920 900
  • WWW: https://tutulimy.pl
  • Miejscowość: Trzebnica
  • Adres: Jaszyce 9a
  • Kod pocztowy: 55-100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Zapotrzebowanie, jakie generują placówki oświatowe w zakresie odpowiedniego wyposażenia, jest bardzo duże. Widać to na każdym etapie nauki, nawet w żłobkach oraz przedszkolach. Na barkach dyrektorów spoczywa spora odpowiedzialność. Muszą oni mieszcząc się w założonym budżecie, zaopatrzyć podległą jednostkę we wszystko, co pozwoli wychowankom na bezpieczne, codzienne funkcjonowanie i zdobywanie nowych umiejętności. 

Dużym wyzwaniem jest zakup odpowiednich elementów do sal. Już od najmłodszych lat maluchy w ciągu dnia mają zorganizowane rozmaite zajęcia wymagające miejsca do pracy w postaci personalnego krzesełka i stoliczka. Taki zestaw powinien być wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zarówno warstwa farby, jak i lakieru zabezpieczającego powinna posiadać certyfikat, że jest ona przeznaczona do kontaktu z dziećmi, nie powoduje alergii ani innych problemów zdrowotnych. 

Najlepszym surowcem na siedzisko i blat jest odpowiednio wysuszone i obrobione drewno. Mebelki z dębu lub powstałe z innej, równie twardej odmiany, są wytrzymałe, niełatwo je zniszczyć, można je bezproblemowo utrzymać w czystości. Dodatkowo materiał nadaje się do personalizacji. Po przycięciu i wyszlifowaniu zyskuje różne kształty, dzięki czemu takie drewniane stoliki i krzesełka są atrakcyjne dla dzieci. To istotne, gdyż kilkulatki szybko tracą zainteresowanie jedną formą działań i trudno jest je nieraz zmobilizować do wykonania zadanego przez opiekuna ćwiczenia lub pracy plastycznej. 

Decydując się na zakup właściwej do potrzeb ilości kompletów, należy znaleźć przede wszystkim dostawcę hurtowego. Swoją ofertę w powyższym zakresie przedstawia firma ogłaszająca się na stronie tutulimy.pl. Pod podanym linkiem działa polska marka, proponująca wysokojakościowe, certyfikowane akcesoria zarówno dla dzieci starszych, jak i niemowlaków. Jej kadra zaprasza do zapoznania się z przygotowaną propozycją sprzedażową.

Dostępne online zestawy krzesełek i stoliczków można dobrać do wieku oraz płci wychowanków. Zróżnicowana kolorystyka i wykończenie z pewnością zachęcą maluchy do chwili spokojnej zabawy (na przykład układani puzzli bądź innych łamigłówek) lub pracy twórczej przy malowaniu i rysowaniu. Warto pamiętać, że takie stonowane zajęcia doskonale wyciszają, więc są zalecane przede wszystkim dzieciom z nadpobudliwością.

Dodano: 20-10-2022
Autor: Alex Krajewski
Źródło:
https://tutulimy.pl/stoliki-i-krzeselka-dla-dzieci-61Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: