Polpack Sp. z o. o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Automatyka i sterowanie to dziedziny, które w ciągu ostatnich lat zanotowały olbrzymi wzrost, jeśli chodzi o innowacyjność, wpływ na poprawę efektywności pracy i dostosowanie się do wymogów rynkowych. Mimo to nadal w wielu zakładach stosuje się proste, sprawdzone rozwiązania. Nadal dużym powodzeniem cieszą się przekładnie śrubowe. Stanowią one podstawę niemal każdego podzespołu, począwszy od napędu, aż po działanie taśmy produkcyjnej. 

Różnego typu motoreduktory to domena firmy Polpack Sp. z o. o. Działając jako dystrybutor zarówno polskich, jak i zagranicznych marek, dostawca stara się odpowiadać na zapotrzebowanie wśród klientów prywatnych oraz biznesowych. Jego kadra realizuje zamówienia na części do różnego typu maszyn, zarówno wykorzystywanych do starszych, jak i nowszych konstrukcji. 

Wspomniane przekładnie są bardzo proste w montażu. Nadają się do wielu przydomowych instalacji napędzanych prostym systemem, zarówno ręcznym, jak i mechanicznym z wykorzystaniem silnika o niskiej mocy. Z ich pomocą można zbudować nieskomplikowaną konstrukcję, dzięki której łatwo wprowadzić w ruch pompę ogrodową, wiatrak lub inne urządzenie. Elementy te to nieodzowne wyposażenie skrzynki narzędziowej każdego majsterkowicza, jeśli w zakresie jego zainteresowań hobbystycznych jest tworzenie indywidualnych rozwiązań w zakresie napędów.

Oferta dostawcy jest zróżnicowana. Kadra, starając się dostosować listę sprzedażową do oczekiwań odbiorców, proponuje różnego typu modele, także bardziej zaawansowane od śrubowych przekładnie kątowe, współosiowe i równoległe. Poleca zaopatrzenie się w tego rodzaju asortyment w szczególności przedstawicielom zakładów produkcyjnych, w których proces wytwórczy jest w pełni zmechanizowany, a tym samym generuje znaczne zapotrzebowanie na wysokojakościowe elementy układu napędowego. 

Firma zaprasza też do kontaktu klientów poszukujących personalizowanych rozwiązań technologicznych. Pracownicy mogą przygotować i wykonać projekt odpowiadający potrzebom konkretnego biznesu.

Dodano: 05-11-2022
Autor: Piotr Wysocki
Źródło:
https://www.polpack.com.pl/przekladnie-i-motoreduktory.php
https://autokult.pl/przekladnia-srubowo-kulkowa-uklad-kierowniczy,6808014042298497a


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: