Pozamykaj.pl

  • Telefon: 518 688 356
  • WWW: https://pozamykaj.pl/
  • Miejscowość: Leszno
  • Adres: Grunwaldzka 69
  • Kod pocztowy: 64-100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Technologie wykorzystywane dotychczas niemal wyłącznie w systemach kontroli dostępu do budynków biurowych, laboratoriów czy serwerowni stały się obecnie, dzięki upowszechnieniu, popularne także w zabezpieczaniu mieszkań i domów prywatnych. Są też chętnie stosowane w apartamentach wynajmowanych na krótkie okresy czasu, na przykład podczas sezonu urlopowego.

Zamki elektroniczne otwierane za pomocą kart zbliżeniowych albo kodów wprowadzanych na klawiaturze pozwalają całkowicie wyeliminować tradycyjne klucze. Dzięki temu nie trzeba zaprzątać sobie głowy zamykaniem drzwi – wystarczy zatrzasnąć je za sobą, a urządzenie zablokuje je w sposób automatyczny. Dużym ułatwieniem jest też brak konieczności noszenia przy sobie pęku kluczy. W tym przypadku wystarczy albo zapamiętać kody dostępu, albo wyposażyć się w niekłopotliwy breloczek lub kartę magnetyczną, które umieszcza się w portfelu.

Bardzo istotne jest też to, że zamki szyfrowe mogą być montowane na niemal wszystkich typach drzwi. Sprawdzą się i w drzwiach drewnianych, i aluminiowych, a nawet w szklanych. Ponadto niektóre modele są odporne na działanie czynników atmosferycznych i da się je umieścić w drzwiach zewnętrznych. Odpowiednie zabezpieczenia chronią zasilające zamek baterie oraz elektroniczne podzespoły przed niskimi i wysokimi temperaturami oraz wnikaniem wilgoci.

Pytaniem często stawianym sobie przez osoby rozważające montaż takiego urządzenia jest to, czy system szyfrowy zapewni bezpieczeństwo i czy rzeczywiście uniemożliwi dostęp do wnętrza domu osobom niepowołanym. Zamek szyfrowy z czytnikiem kart, dostarczany przez internetowy sklep z zamkami i wkładkami elektronicznymi, z którego ofertą można się zapoznać na stronie: pozamykaj.pl, może być otwierany wyłącznie za pomocą zakodowanej karty przeznaczonej dla określonego modelu. Pewna pula kart i breloków dołączana jest zawsze do zestawu. Jeśli jednak nie jest wystarczająca, można bez problemu zakupić dodatkowe egzemplarze.

W przypadku rygli elektronicznych otwieranych przy użyciu kodu liczba możliwych do ustawienia kombinacji cyfr jest tak duża, że jej odgadnięcie jest praktycznie niemożliwe. Oprócz tego połączenie zamka z aplikacją pozwala na bieżąco śledzić aktywność i w razie zagrożenia – zablokować drzwi. Dodatkowo dla wygody użytkowników wiele zamków łączy obydwie metody dostępu – na kartę i kod.

Dodano: 02-12-2022
Autor: Gabriel Mróz
Źródło:
https://pozamykaj.pl/60-zamki-na-kod-lub-karteDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: