SELLTECH s.c.

  • Telefon: +48 62 747 55 02
  • WWW: https://selltech.com.pl/
  • Miejscowość: Jarocin
  • Adres: Konstytucji 3 Maja 31
  • Kod pocztowy: 63-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Od efektywności pracy pompy zależy nieraz bardzo wiele. Zapotrzebowanie na sprawnie działający system tłoczenia komponentów ciekłych widać w niemal każdym przedsiębiorstwie, bez względu na jego wielkość. Dlatego nawet zarządzając małą firmą, warto upewnić się, że stosowane rozwiązania są wysokiej jakości, a producent daje gwarancję bezawaryjności przez jak najdłuższy czas. 

Polecanym produktem jest YAMADA. Pompa tego typu doskonale sprawdza się w wielu gałęziach gospodarki, również w bardzo wymagającej branży spożywczej. Jest w stanie sprostać wymogom produkcji w różnym zakresie, począwszy od dostaw wody użytkowej, poprzez kontrolowany dopływ surowców płynnych, aż po efektywne i sprawne dozowanie produktu. Atutem produktu jest nie tylko jego uniwersalność, ale też prostota użytkowania i montażu. Cały system wykorzystuje nieskomplikowane, a jednocześnie skuteczne zasady działania, dzięki czemu jego obsługa nie stanowi problemu, podobnie jak serwisowanie oraz naprawa. 

Wspomniany model można zamówić online, korzystając z oferty dostępnej na stronie selltech.com.pl. Pod podanym linkiem ogłasza się dystrybutor, którego kadra proponuje towar znanych zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku marek w przystępnej cenie. Realizuje zamówienia pojedyncze i hurtowe. 

Sprzedaż obejmuje nie tylko pompy, ale także inne przydatne w produkcji podzespoły i technologie. Pracownicy zapraszają do kontaktu przedstawicieli biznesowych, którzy poszukują kompleksowego wsparcia w procesie wymiany elementów linii produkcyjnej. Są w stanie nie tylko pomóc w doposażaniu zakładu w niezbędny sprzęt, ale też zapewnić doradztwo techniczne na każdym etapie, począwszy od zaplanowania rozmieszczenia pomp, po ich montaż.

Dodano: 17-12-2022
Autor: Roksana Szymańska
Źródło:
https://selltech.com.pl/oferta/pompy-membranowe/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: