MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA

  • Telefon: +48 61 279 44 44
  • WWW: https://mpskylights.pl/
  • Miejscowość: Luboń
  • Adres: Świętokrzyska 5
  • Kod pocztowy: 62-030

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Na samopoczucie oraz produktywność osób przebywających w obiekcie wpływa szereg czynników, a jednym z nich jest odpowiednie doświetlenie pomieszczeń. Jasność zapewniają nie tylko żarówki, ale też okna oraz inne konstrukcje, takie jak specjalne pasma, umieszczane na dachach. Rozświetlają one wnętrza, bez konieczności włączania światła, co przekłada się na mniejsze rachunki za prąd. Są spotykane w halach produkcyjnych i magazynowych, galeriach handlowych, urzędach, bibliotekach, fabrykach oraz niektórych blokach. Przyjmują postać przezroczystych pasów o różnej długości, które wystają ponad powierzchnię dachu.

To świetna propozycja dla zarządców obiektów, którym zależy na zmniejszeniu zużycia energii elektrycznej oraz uniknięciu sztucznego doświetlania pomieszczeń. Znaczna część z nich decyduje się na stworzenie połączonych ze sobą modułów, przebiegających przez całą długość budynku. Pasma mają łukowate kształty i składają się z wytrzymałych paneli. Występują w wersji nieotwieranej lub otwieranej, co daje możliwość wietrzenia wnętrz i sprawdza się w razie niedrożnych systemów wentylacyjnych.

Naturalne światło nie męczy wzroku i przekłada się na komfort osób przebywających w budynku. Opisywane pasma gwarantują nienaganną izolację termiczną, dzięki czemu częste włączanie ogrzewania nie jest koniecznością. To doskonała inwestycja rekomendowana wszystkim tym, którzy chcą zaoszczędzić. Konstrukcje proponowane przez renomowanych producentów odznaczają się niepodatnością na wilgoć. Innymi słowy, nie niszczą się pod wpływem deszczu, a ich powierzchnia jest wolna od trudnej do usunięcia korozji.

Ze względu na dużą różnorodność pasma świetlne bez problemu można dopasować do każdego obiektu, niezależnie od jego przeznaczenia czy kąta nachylenia dachu. Potwierdzają to przedstawiciele przedsiębiorstwa MP Skylights, zajmujący się ich sprzedażą. Oferują niezawodne konstrukcje z niezbędnymi atestami, odznaczające się małą wagą i zapewniające nieskomplikowany montaż. Nie wymagają one przeprowadzania częstych zabiegów konserwacyjnych, a utrzymanie ich w czystości jest łatwe.

Dodano: 28-12-2022
Autor: Nicole Nowakowska
Źródło:
https://mpskylights.pl/pasma-swietlne/
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awietlik_(architektura)


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: