BUD-WENT

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Kupując dom z drugiej ręki, nie zawsze można trafić na ofertę spełniającą wszystkie oczekiwania. Na szczęście dostępne obecnie na rynku rozwiązania mogą szybko zniwelować problemy, takie jak chociażby brak odpowiedniej wentylacji. W ofercie firmy BUD-WENT Mieczysław Filipiak Sp. z o.o. klient prywatny może zamówić klimatyzator idealny do różnego typu pomieszczeń, zarówno tych znajdujących się wewnątrz domu, jak i do stref typu garaż lub majsterkownia. 

Kupno urządzenia zapewniającego nawiew świeżej bryzy lub wywiew niechcianych zapachów to dobrze przemyślana inwestycja. Można dzięki temu zyskać sporo korzyści, począwszy od czystszego, pozbawionego zanieczyszczeń powietrza, po jego ogrzanie lub oziębienie, w zależności od potrzeb bądź pory roku. Dostępne w przedstawionej ofercie modele spełniają różne oczekiwania, mogą być sterowane ręcznie lub za pośrednictwem sieci internet, z poziomu jakiegokolwiek urządzenia mobilnego posiadającego wgraną odpowiednią aplikację. Dostawca zadbał też, by klient był zadowolony z ceny, która nie będzie znacznym obciążeniem dla budżetu w danym gospodarstwie.

Decydując się na klimatyzator domowy, mieszkańcy Poznania i okolic mogą odebrać go osobiście. Punkt, którym wydaje się zakupiony stacjonarnie bądź online towar, znajduje się przy ul. Granicznej 15A, a godziny pracy są podane na stronie hurtowni. Osoby spoza Wielkopolski mają możliwość zamówienia określonego urządzenia i otrzymania go za pośrednictwem kuriera. 

Kadra zajmująca się realizacją zleceń poleca też zapoznania się z ofertą obejmującą akcesoria klimatyzacyjne. Są to produkty, dzięki którym łatwo można utrzymać klimatyzator w czystości (dostępne w sprzedaży płyny dezynfekujące niszczą zarazki, zarodniki grzybów i pleśni zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz urządzenia) oraz pozbyć się zalegającej w środku wilgoci, dzięki czemu sprzęt działa sprawnie i bezawaryjnie. Koszt takich dodatkowych nabytków, biorąc pod uwagę korzyści oraz prostotę użytkowania, nie jest wygórowany.

Dostawca poleca też elementy systemu zapewniającego szczelne przyłącze z przewodem kominowym. Kołnierze oraz inne części zapewniające odpowiednią do potrzeb regulację przepływu są fabrycznie nowe, pochodzą od certyfikowanych producentów dających gwarancję jakości, trwałości i bezpieczeństwa użytkowania swoich wyrobów. 

Dodano: 27-12-2022
Autor: Nicole Nowakowska
Źródło:
https://www.bud-went.com.pl/Pl/oferta/klimatyzatory/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: