KLIMATEST

  • Telefon: +48713540680
  • WWW: https://www.klimatest.eu
  • Miejscowość: Wrocław
  • Adres: Obrońców Poczty Gdańskiej 5C
  • Kod pocztowy: 52-204

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Produkcja konkretnego towaru domaga się tego, aby był on również odpowiednio przetestowany. Najlepiej, żeby odbywało się to w warunkach, w jakich będzie w innych miejscach przechowywany w przyszłości. W tym celu sprawdzają się komory klimatyczne, jakich oferta znajduje się pod adresem klimatest.eu. 

Nowocześnie zaprojektowane konstrukcje w sposób bardzo dokładny odwzorowują warunki panujące w konkretnych miejscach, wpływając korzystnie na określone produkty, jakie są w nich przechowywane. Główne walory takich komór to: 

  • możliwość wykorzystania w szerokim zakresie temperatur, 
  • szansa na zastosowanie w warunkach podwyższonego ciśnienia,
  • odporność na zwiększony poziom wilgotności. 

Dodatkowo każda taka konstrukcja może być wyposażona w inne opcje, w zależności od tego, czego potrzebuje klient i jaki materiał oddaje do przechowania. Testowanie stabilności konkretnych wyrobów pod kątem temperatury albo uodpornienia na różne zmiany odbywa się sprawnie i nie wywołuje żadnych problemów badawczych. Wystarczy jedynie dokładnie ustalić, co chciałoby się sprawdzić, a więc jakie parametry mają zostać przetestowane. Wtedy też eksperci odpowiedzialni za dostarczenie kabiny dopasują wybrany model do zastosowania. Z uwagi na to, że projekt komory jest ściśle dostosowany do branży, w obrębie jakiej będą później zastosowane wyroby, można spodziewać się, że rzeczywiście wyniki uzyskane z obserwacji będą miarodajne. 

Testy stabilności odbywają się przy odgórnych i niezmiennych warunkach. Dlatego są tak rzetelne. To konieczne w wielu gałęziach przemysłu, w związku z czym coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na takie rozwiązanie. Innowacyjnie zaprojektowane komory sprawdzają się w takim celu bardzo dobrze. 

Dodano: 23-01-2023
Autor: Kalina Pawlak
Źródło:
https://www.klimatest.eu/katalog/Komory_klimatyczneDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: