PLEXITECH

  • Telefon: 61 830 92 00
  • WWW: https://plexitech.pl/
  • Miejscowość: KOMORNIK
  • Adres: PRZEMYSŁOWA 13
  • Kod pocztowy: 62-052

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Prowadząc działalność gospodarczą wymagającą odpowiednio dobranej, przemyślanej reklamy, warto postawić na rozwiązania przestrzenne. Wzrok i uwagę przechodniów z pewnością przykują elementy świetlne, które mocuje się na zewnątrz budynków, na ścianie lub specjalnie do tego celu postawionych słupach. Są nie tylko doskonale widoczne nawet ze sporej odległości, ale także bardzo łatwo je spersonalizować, zamawiając neony w różnych wzorach i kolorystyce.

Obecnie sporym zainteresowaniem przedsiębiorców działających w takich branżach, jak gastronomia, edukacja czy usługi różne,  cieszą się podświetlane litery 3D. Powstają ze specjalnego rodzaju tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne. Lekka, ale wytrzymała stalowa konstrukcja pozwala na stabilny, bezpieczny zaczep takiej formy reklamy w miejscach, gdzie jest taka potrzeba, bez obawy, że całość odpadnie i będzie stanowić zagrożenie dla przechodniów.

Dostawcą, w którego ofercie można znaleźć wspomniane trójwymiarowe neony, jest firma Plexitech. Jej kadra od lat działa na polskim rynku, dostrzegając rosnące zapotrzebowanie na rozmaite sposoby zareklamowania biznesu potencjalnemu klientowi. Starając się na nie odpowiedzieć, pracownicy na bieżąco rozwijają ofertę sprzedażową o nowe, atrakcyjne wizualnie i cenowo produkty, dostępne od ręki lub na specjalne zamówienie. 

Firma jest w stanie zaproponować także różne mobilne sposoby na promocję danego produktu bądź usług. Można je wykorzystać na eventach plenerowych, wyjazdach pokazowych lub też tworzyć z nich efektowne strefy reklamowe w formie czasowych wystaw. Z przygotowanej oferty skorzystało do tej pory wielu. Realizator zaprasza do kontaktu osoby z całego kraju, reprezentujące różne branże.

Dodano: 19-02-2023
Autor: Marcin Szewczyk
Źródło:
https://plexitech.pl/oferta/reklama/litery-przestrzenne-3d/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: