Piekarnia-Cukiernia NATURA

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

 Dzień św. Marcina to tradycyjna, poznańska impreza kultywowana od wielu lat. Mieszkańcy stolicy Wielkopolski nie wyobrażają sobie świętowania tak ważnej dla ich regionu okazji bez skosztowania lokalnego przysmaku, czyli rogala świętomarcińskiego. Wypiek ten ma także długą historię. Informacje o tym, skąd pochodzi przepis oraz jak brzmi jego legenda, można znaleźć na stronie rogalemarcinskie.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się piekarnia-cukiernia, której właściciele i pracownicy od wielu lat dostarczają mieszkańcom Poznania swoje wyroby. Podczas codziennej pracy korzystają z oryginalnej receptury. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, opublikowano online przepis na rogal marcinkowski, więc osoby lubiące spędzać czas w kuchni na odtwarzaniu smaku znanych wypieków mogą z powodzeniem odwzorować poznański specjał dla siebie i swoich bliskich. Podane składniki są powszechnie dostępne, a cała procedura przygotowywania masy i wyrobu ciasta zrozumiała nawet dla początkujących piekarzy.

Kadra cukierni zaprasza do wizyty w lokalu znajdującym się w Kobylnicy. Można tam nabyć zawsze świeże wypieki do zjedzenia na miejscu bądź wzięcia na wynos. Obsługa przyjmuje też zamówienia na ilości hurtowe z dowozem. Realizuje je nie tylko na terenie województwa wielkopolskiego, ale także dostarcza wypieki do innych rejonów Polski. 

Rogale pochodzą z produkcji manualnej. Każda sztuka wygląda nieco inaczej i trudno dostrzec tak powszechny efekt powielenia. Indywidualny kształt wypieków to również znak rozpoznawczy wytwórcy. Zapewnia on, że nie tylko wygląd jego wyrobów jest niepowtarzalny, ich smaku także nie można zapomnieć. Poleca się też jako dostawca przekąsek na przyjęcia bądź spotkania biznesowe. 

Dodano: 26-02-2023
Autor: Anastazja Wilk
Źródło:
https://rogalemarcinskie.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rogal_%C5%9Bwi%C4%99tomarci%C5%84ski
https://domowe-wypieki.pl/przepisy/ciastka-male-wypieki/857-rogale-marcinskie


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: