Perspektywa - Studio Rysunku

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Rysowanie to umiejętność, która jest wymagana na niektórych kierunkach studiów, jak chociażby na architekturze. Osoby pragnące podążać taką ścieżką zawodową, ale nie mające odpowiedniej techniki oraz wiedzy, jak odwzorować na papierze wskazany kształt, mogą w prosty sposób nadrobić zaległości, zapisując się na kurs dla początkujących. Organizatorem zajęć dla osób, które chciałyby podnieść swoje kwalifikacje w zakresie rysunku, jest placówka prowadząca zajęcia w  IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie. Ofertę udostępniono na stronie kursrysunku.net.

Z powyższej propozycji mogą skorzystać osoby w każdym wieku, nawet seniorzy bądź dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej. Kadra prowadząca zajęcia zaprasza do zapisu również hobbystów, którzy do tej pory zdobywali umiejętności poprzez tutoriale, bez profesjonalnego, personalnego wsparcia i chcieliby zniwelować ewentualne błędy, biorąc lekcje rysunku. Mieszkańcy Warszawy mają ułatwioną możliwość uczestnictwa w zajęciach, gdyż lokalizacja szkoły jest dobrze skomunikowana z niemal każdą częścią miasta. Osoby dojeżdżające z przedmieść lub spoza województwa mazowieckiego mogą skorzystać z bogatej bazy noclegowej w okolicy placówki.

Koszt kursu, biorąc pod uwagę to, że uczestnik bierze udział w spotkaniach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę, pozwalających zdobyć wartościowe w przyszłym zawodzie umiejętności, nie jest wygórowany. Cennik został udostępniony online. Szkoła proponuje także szereg promocji, co pozwala na obniżenie czesnego. Udział w zajęciach nie koliduje z nauką w szkole czy też w większości przypadków z pracą zawodową. Spotkania prowadzone są popołudniami i trwają około 3 godzin. Prowadzący, dbając o bezpieczeństwo uczestników, kończą lekcje o takiej porze, by kursanci mogli skorzystać z dziennej komunikacji miejskiej lub też, w przypadku osób dojeżdżających spoza Warszawy, z dogodnego połączenia kolejowego. Niektóre pakiety oferty uwzględniają możliwość uczestnictwa w zajęciach online.

Dodano: 25-02-2023
Autor: Piotr Wysocki
Źródło:
https://kursrysunku.net/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: