Zakład Usług Produkcji i Handlu inż. Jan Stanisław Górliński

  • Telefon: +48 029 7170467
  • WWW: https://zupih.pl/
  • Miejscowość: Maków Mazowiecki
  • Adres: Moniuszki 85
  • Kod pocztowy: 06-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wznoszenie obiektów przez firmy budowlane wymaga zaopatrywania się w profesjonalne narzędzia oraz konstrukcje, umożliwiające przeprowadzanie tego typu prac. Zalicza się do nich szalunki stropowe o tymczasowym charakterze, które przydają się między innymi podczas robót nad wylewkami betonowymi. Są one nieocenione w trakcie układania stropów i odznaczają się solidnością wykonania oraz niepodatnością na działanie czynników atmosferycznych. Składają się zdrewnianych i metalowych elementów, które zabezpieczono przed wilgocią. Dzięki nim ryzyko wylewania betonu poza wyznaczony obszar jest niewielkie, co sprawia, że sięgają po nie osoby zajmujące się stropami żelbetowymi. Dziś nie trzeba ich kupować, by móc z nich korzystać, ponieważ istnieją firmy oferujące usługi wynajmu.

Rozwiązanie to sprawdza się w przypadku mniejszych przedsiębiorstw, dla których zakup tego typu produktów byłby nieopłacalny. Wypożyczalnia szalunków stropowych, z jaką można nawiązać współpracę, udostępnia ofertę na stronie zupih.pl. To zaufana firma proponująca szereg konstrukcji budowlanych dla klientów o różnych potrzebach. Każda z nich odznacza się nienagannym stanem technicznym, dzięki czemu użytkownicy nie martwią się o swoje bezpieczeństwo. Mają oni zapewniony przejrzysty cennik oraz brak ukrytych opłat.

Poszczególne inwestycje różnią się od siebie, dlatego dźwigary wyposażono w niezawodne systemy regulacji wysokości, co powoduje, że sprawdzają się w wielu sytuacjach i są uznawane za uniwersalne. Przydają się podczas wznoszenia kilkupiętrowych obiektów i zapewniają nieskomplikowany montaż. Interesują się nimi przedsiębiorcy, którym zależy na idealnie równych stropach oraz skróceniu czasu niezbędnego na wykonanie poszczególnych prac.

Za najsolidniejsze uznaje się szalunki ocynkowane, odznaczające się ponadprzeciętną wytrzymałością. Są one odporne na uderzenia oraz pękanie, a na dodatek ich powierzchnia została pokryta wodoodpornym materiałem. Zabezpieczają przed zapadaniem sklepień i dają szansę tworzenia monolitycznych konstrukcji. Szalunki można wynająć na parę dni, tygodni lub miesięcy. Klienci decydujący się na takie rozwiązanie podpisują umowę z przedstawicielem wypożyczalni, w której zawarto szczegóły współpracy, dzięki czemu nie martwią się nieprzewidzianymi wydatkami. Czekają na nich także stemple budowlane oraz drabiny wykorzystywane w pracach dekarskich.

Dodano: 02-05-2023
Autor: Ignacy Sikorski
Źródło:
https://zupih.pl/wynajem_szalunkow_stropowych/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: