Victor Ink-Jet System Service Sp. z o.o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Obecnie w zakładach przemysłowych powszechnie stosuje się lasery. Nic w tym dziwnego, ponieważ nowoczesne urządzenia pozwalają na szybkie i precyzyjne wycinanie elementów czy ich znakowanie. Dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców cieszy się seria F. Laser Fiber jest produkowany przez markę MACSA ID. Co warto wiedzieć na temat tego sprzętu?

Urządzenia przesyłają wiązkę za pomocą światłowodów. Falę światła uzyskuje się z rezonatorów. W przypadku modeli molekularnych CO2 długość fali wynosi 10,63 um, a w egzemplarzach typu fiber 1 um. Ze względu na małą średnicę ogniska są one o wiele mocniejsze niż pierwszy rodzaj, więc przypadną do gustu najbardziej wymagającym przedsiębiorcom. Poza tym są wyjątkowo precyzyjne.

Lasery dzielą się na:

  • dyskowe,

  • włóknowe,

  • prętowe,

  • diodowe.

Urządzenia można wykorzystać do znakowania lub grawerowania metali (również pokrywanych), tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych i luster. Ponadto nadają się do cięcia cienkiej folii. Sprzęt wyróżnia się wyjątkową trwałością i nie wymaga regularnej konserwacji (żywotność pomiędzy 50 000 a 100 000 godzin roboczych). Należy podkreślić, że wiązki laserowe są niebezpieczne dla ludzkiego oka, dlatego też przestrzeń robocza musi być dobrze zabezpieczona, odizolowania od otoczenia.

Na stronie internetowej drukarkiprzemysłowe.pl została przedstawiona oferta firmy, która zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju maszyn drukujących, materiałów eksploatacyjnych oraz laserów (Green, Fiber, CO2, UV). Artykuły pochodzą od sprawdzonych producentów i są objęte kilkuletnią gwarancją. Proponowane urządzenia laserowe mogą stanowić samodzielną stację roboczą lub być częścią większego systemu. Podmiot dba o zadowolenie klientów, dlatego oferuje montaż zakupionego sprzętu. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem firmy. Formularz kontaktowy znajduje się na stronie internetowej. Pracownicy odpowiedzą na pytania i dobiorą produkt, który spełni wszystkie wymagania. Dodatkowo firma oferuje kompleksowe usługi serwisowe. Fachowcy dokonają przeglądu sprzętu, usuną awarię, wymienią komponenty. Każdy, kto ceni najwyższą jakości, powinien wybrać to  przedsiębiorstwo.

Warto inwestować w innowacyjne technologie, które mają pozytywny wpływ na produktywność. Z pewnością przyczynią się do większego zysku zakładu.

Dodano: 13-07-2023
Autor: Nicole Nowakowska
Źródło:
https://drukarkiprzemyslowe.pl/produkty/laser-fiber-seria-f-duo/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: