Osada Orlica

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Sudety to atrakcyjny pod względem turystycznym region Polski, pozwalający na rozmaite formy wypoczynku. Jadąc we wspomniane góry, można spędzić czas aktywnie lub w spokojnym stylu, delektując się pięknem przyrody niezależnie od pory roku. Bazę noclegową oraz zaplecze gastronomiczne można zarezerwować na stronie osadaorlica.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się właściciel domków wieloosobowych, mieszczących rodziny 2+5 lub koleżeńskie grupy do 7 osób, które mogą spędzić czas w komfortowych warunkach.

W ramach wynajmu otrzymuje się możliwość korzystania z klimatycznej, ale mimo to wyposażonej w nowoczesne udogodnienia przestrzeni. Na użytek gości przeznaczono wygodne, dwupoziomowe domki o powierzchni całkowitej kilkudziesięciu metrów kwadratowych, składające się z dwóch sypialni, łazienki, salonu, aneksu kuchennego oraz przedsionka, na którym można zimą pozbyć się ciepłych ubrań i obuwia, nie martwiąc się, że błoto lub topniejący śnieg zostaną wniesione do wnętrza. Strefy te nadają się również do przechowywania tam sprzętu narciarskiego. 

Podczas pobytu warto skorzystać z okolicznych atrakcji. Decydując się na skorzystanie z oferty i zamówienie w malowniczych okolicach Zieleńca noclegów w domkach na wynajem, można potraktować je jako bazę wypadową podczas wycieczek po pobliskich szlakach. Bliskość miast oferujących rozmaite formy spędzania czasu, od standardowych miejskich rozrywek typu kina, restauracje, muzea, aż po SPA, sprawia, że wypoczynek z pewnością nie rozczaruje nawet bardzo wybrednych gości. Istnieje możliwość wypożyczenia busa na dłuższe wycieczki (także do pobliskich Czech).

Rezerwacji domków można dokonać telefonicznie, za pośrednictwem wiadomości e-mail lub osobiście, odwiedzając biuro w Lasówce. Właściciel zastrzega sobie, że pobiera od osób pragnących skorzystać z wynajmu zadatek w wysokości wskazanej online. Kwotę tę należy przesłać na podany numer konta bankowego w celu ostatecznego potwierdzenia terminu. Pozostałą część należności uiszcza się w chwili zakwaterowania.

Domki można wynająć na pobyt krótko i długoterminowy. Właściciel zaprasza do wcześniejszego kontaktu w przypadku chęci przyjazdu w okresie świątecznym i noworocznym. Z uwagi na znaczne zainteresowanie miejscami noclegowymi w tym czasie rezerwacje są przyjmowane już w pierwszej połowie roku. 

Dodano: 12-08-2023
Autor: Nicole Nowakowska
Źródło:
https://www.osadaorlica.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: