WILTEX

  • Telefon: +48735777778
  • WWW: https://wiltex.pl/
  • Miejscowość: Skórzewo
  • Adres: Polna 2
  • Kod pocztowy: 60-185

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Hurtownia odzieżowa Wiltex sprzedaje rozmaite ubrania i akcesoria dla maluchów. Dostarcza produkty głównie sklepom detalicznym, ale również placówkom zajmującym się opieką nad dziećmi.

Do wyboru są ubrania w różnych rozmiarach i stylach, a także obuwie dziecięce i akcesoria takie jak czapki, rękawiczki, szaliki oraz dziecięca bielizna. Przedsiębiorstwo często współpracuje bezpośrednio z producentami lub innymi dystrybutorami odzieży, stawiając przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych produktów. Oferuje między innymi ubrania pochodzące z końcówek kolekcji lub ze zwrotów konsumentów.

Do wyboru są kolekcje zarówno dla kilkulatków, jak i nastolatków. Asortyment został podzielony na pakiety, a w każdym z nich znajdują się różne rozmiary danego typu odzieży. Klienci mogą zamawiać kurtki, bluzy, koszulki, a także spodnie. Produkty zostały podzielone na trzy kategorie w zależności od tego, jakiej marki ubrania znajdują się w danej paczce. Odzież klasy A pochodzi od producentów kategorii luksusowej lub premium. Jest ona przeznaczona dla kupujących, którzy stawiają przede wszystkim na rozpoznawalność producenta, a także jakość. Stan produktów jest idealny. Odzież klasy B to produkty pochodzące ze zwrotów konsumenckich lub ubrania z poprzedniego sezonu. Większość z nich dalej ma metkę. Mogą pojawić się na nich niewielkie, w dużej większości odwracalne ślady użytkowania. Pakiet klasy C stanowi mieszankę opisanej wyżej odzieży, przy czym produkty noszą widoczne ślady użytkowania. Najbardziej ekonomiczną pod względem ceny opcję stanowią produkty pochodzące z klasy D. Są to ubrania wymagające naprawy, posiadające defekty mechaniczne oraz widoczne ślady użytkowania. Mogą wśród nich znaleźć się jednak prawdziwe białe kruki, czyli ubrania pochodzące od topowych marek odzieżowych, które wystarczy odświeżyć.

Dzięki zróżnicowanej ofercie każdy zamawiający znajdzie propozycję dostosowaną do swoich oczekiwań. Podmiot ma doświadczenie we współpracy ze sklepami stacjonarnymi i internetowymi. Hurtownia odzieży dziecięcej traktuje każdego klienta w sposób indywidualny. W przypadku stałej współpracy firma zapewnia jeszcze atrakcyjniejsze ceny. Realizuje zlecenia terminowo, a także zapewnia ciągłość dostaw. Zamówienia można składać w wygodny sposób przez Internet. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą zarówno odzieży używanej, jak i nowej.

Dodano: 12-09-2023
Autor: Ignacy Sikorski
Źródło:
https://wiltex.pl/odziez-dziecieca/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: