Keller poligrafia dla przemysłu Sp. z o.o. Sp. K.

  • Telefon: 662801818
  • WWW: https://e-keller.pl/
  • Miejscowość: Dąbrówka
  • Adres: Polna 9
  • Kod pocztowy: 62-070

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Podmioty chcące drukować w swych zakładach muszą dobrze się do tego przygotować. Do przemyślenia mają wiele kwestii, a najważniejszą jest dobór odpowiedniej technologii. W przypadku zakładów przemysłowych chcących samodzielnie drukować na przykład opakowania dla swoich artykułów jest to bardzo ważne, zwykle bowiem konieczne jest ograniczenie się do jednej metody druku. Jednak wybór technologii i zakup urządzeń to nie wszystko, trzeba jeszcze postawić na odpowiednie materiały eksploatacyjne.

Należy przy tym wiedzieć, że dobór materiałów, przede wszystkim farb, przeznaczonych do danej techniki to nie wszystko. Na rynku znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, znacznie różniących się od siebie. Istotne jest przede wszystkim to, by postawić na artykuły wysokiej jakości, ale też nadające się do druku na różnych powierzchniach, w dodatku dające odpowiedni efekt. Od druku wymaga się nie tylko trwałości, ale też wyrazistości, zwłaszcza że w zdecydowanej większości przypadków na nadruk nie ma się wiele miejsca. Nowoczesne technologie mają za to tę ważną zaletę, że pozwalają drukować nawet bardzo małą czcionką, tworząc wyraziste napisy. Firma KELLER poligrafia dla przemysłu doskonale to udowadnia, oferuje bowiem rozwiązania do druku nie tylko na przykład typowych materiałów promocyjnych, jak długopisy czy breloczki. Korzystając z jej oferty, można też między innymi umieszczać małe, ale niezwykle precyzyjne nadruki na tak niewielkich elementach jak strzykawki - rozwiązania dla branży medycznej cieszą się dużą popularnością - czy zamieszczać wiele informacji na tabliczkach znamionowych albo elementach sprzętów AGD. Za takie możliwości odpowiadają nie tylko odpowiednie techniki, jak hotstamping, i urządzenia pozwalające z nich korzystać, ale też odpowiednie materiały eksploatacyjne.

Firma oferuje między innymi znakomite farby tampodrukowe, a by dać klientom pewność, że świetnie sprawdzą się one w konkretnym zastosowaniu, wykonuje ich testy na materiałach dostarczonych przez klienta. Ich zakres jest bardzo szeroki, co sprawia, że metoda ta jest wybierana często.

Dodano: 31-10-2023
Autor: Roksana Szymańska
Źródło:
https://e-keller.pl/tampodruk-tampondruku/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: