SITA

  • Telefon: 508030750
  • WWW: https://www.sita.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Syta 68A
  • Kod pocztowy: 02-993

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Znajomość języków obcych jest kluczem do poznania ludzi i kultury, w której żyją. Daje też swobodę podczas podróżowania, ułatwia nawiązywanie nowych relacji, a także umożliwia zdobycie ciekawej pracy. Dlatego od dziesiątków lat naukowcy poszukują sposobów na łatwe opanowanie wiedzy językowej w stosunkowo szybkim czasie i bez nadmiernego wysiłku. Jedną z najbardziej przyjaznych uczącemu się metod jest Sugestopedia, opracowana przez dra Lozanowa.

Opiera się ona na teorii behawiorystycznej, zgodnie z którą uczeń przejmuje odpowiedzialność za przyswajanie wiedzy i sam dokonuje wyborów, jak i kiedy chce to robić. Warunkiem koniecznym jest stworzenie optymalnych warunków, w których uczący się jest w pełni zrelaksowany, a otoczenie gwarantuje mu komfort. Ze względu na mnogość bodźców trudno jest osiągnąć stan pełnej relaksacji, dlatego skonstruowano specjalne urządzenie, które pomaga uczniowi osiągnąć pełne odprężenie. Nosi ono nazwę SITA Calm i jest dostępne w firmie od lat zajmującej się również sprzedażą kursów językowych.

Wszystkie dostępne kursy można znaleźć na stronie sita.pl. Osoby, które interesuje język hiszpański, podstawy mogą opanować nawet w tydzień, jeśli będą pracować intensywnie i poświęcą na ten cel sporo czasu. Osoby decydujące się na zakup otrzymają podręcznik oraz specjalną aplikację do nauki tego języka w atrakcyjnej cenie. Potrzebne będzie też wspomniane wcześniej urządzenie, które ułatwi osiągnięcie stanu relaksu niezbędnego do nauki. Jego zadaniem jest:

  • umożliwienie koncentracji na własnym oddechu,
  • odizolowanie od bodźców zewnętrznych,
  • odnalezienie optymalnego rytmu pracy.

Wszystko to jest konieczne do osiągnięcia głębokiego odprężenia, sprzyjającego superszybkiej nauce.

Oferowany przez tę firmę kurs hiszpańskiego pozwoli swobodnie porozumiewać się na ulicy, w sklepie i restauracji. Dialogi zaczerpnięte są z życia codziennego i wtopione w realia. W lekcjach można znaleźć wiele informacji o geografii, architekturze, historii, hiszpańskiej kuchni i wielu innych dziedzinach wchodzących w zakres kultury krajów hiszpańskojęzycznych.

Dodano: 05-11-2023
Autor: Antoni Czarnecki
Źródło:
https://www.sita.pl/produkt/hiszpanski-podstawowyDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: