MOTOFREE.PL

  • Telefon: 535966190
  • WWW: https://motofree.pl/
  • Miejscowość: Koronowo
  • Adres: Okrężna 6
  • Kod pocztowy: 86-010

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Każdy miłośnik motocykli, zanim wsiądzie na swoją dwukołową maszynę, powinien najpierw wyposażyć się w niezbędne akcesoria, aby jazda była bezpieczna i równocześnie komfortowa. Wśród podstawowych elementów można wymienić m.in. kask (najlepiej z odpowiednimi atestami) oraz specjalną odzież i obuwie motocyklowe. Wielu kierowców decyduje się również na zakup specjalnego kufra na motocykl, pełniącego rolę pojemnego schowka na najpotrzebniejsze rzeczy.

Dlaczego warto posiadać kufer motocyklowy?

Przewożenie dodatkowych przedmiotów w jednośladzie jest mocno utrudnione (w porównaniu do samochodu), dlatego spora grupa kierowców postanawia wyposażyć się w specjalny bagażnik, w którym zmieszczą się takie akcesoria jak m.in. podstawowe narzędzia do naprawy maszyny, gaśnica, apteczka czy trójkąt ostrzegawczy. Ponadto w takim minibagażniku można umieścić rzeczy prywatne. Najważniejsze, by postawić na modele wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na warunki atmosferyczne i uderzenia. Większość kufrów jest również zamykana na klucz, co zwiększa bezpieczeństwo przedmiotów przechowywanych wewnątrz. Alternatywą dla minibagażników są plecaki i sakwy, jednak trzeba je wszędzie ze sobą zabierać i nie są tak odporne jak tradycyjne kufry montowane na stałe do motocykla.

Producenci proponują bagażniki motocyklowe o różnych pojemnościach, dzięki czemu każdy kierowca znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Początkujący motocykliści powinni zdecydować się na centralny kufer, który montuje się z tyłu pojazdu. Jazda jest łatwiejsza i bezpieczniejsza, ponieważ taki model absolutnie nie wpływa na środek ciężkości maszyny. Boczne bagażniki mogą powodować problemy z utrzymaniem równowagi, szczególnie podczas skrętów, dlatego takie akcesorium sprawdzi się raczej w przypadku nieco bardziej doświadczonych kierowców. 

Na stronie motofree.pl dostępne są kufry motocyklowe różniące się m.in. pojemnością (od 23 aż do 200l), kształtem i stylem wykonania, a także miejscem montażu (sprzedawca oferuje modele boczne oraz centralne). Wszystkie proponowane minibagażniki pochodzą od renomowanych producentów, takich jak m.in. AWINA, MORETTI, K-MAX czy SHAD. Obsługa sklepu chętnie służy doradztwem podczas wyboru odpowiedniego produktu, z uwzględnieniem rodzaju posiadanego jednośladu oraz potrzeb każdego klienta. 

Dodano: 25-11-2023
Autor: Piotr Wysocki
Źródło:
https://motofree.pl/pol_m_Akcesoria_Bagaz_Kufry-motocyklowe-10290.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: