KUVERT POLSKA Spółka z o.o.

  • Telefon: +48683846600
  • WWW: https://kuvert.com.pl
  • Miejscowość: Przyprostynia
  • Adres: Prandoty 150
  • Kod pocztowy: 64-360

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Osoby prywatne jak i różne przedsiębiorstwa często potrzebują specjalnych materiałów do pakowania produktów. Wiele artykułów wymaga podczas transportu szczególnej ochrony przed wilgocią, uszkodzeniem mechanicznym czy zabrudzeniem. W każdym z powyższych przypadków sprawdzi się specjalny rodzaj folii, amortyzujący uderzenia i zapewniający izolację przed szkodliwymi czynnikami.

Wspomniana wyżej folia wykorzystywana jest w halach magazynowych zakładów produkcyjnych i konfekcjonujących różne towary, w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także w domach prywatnych. Jest wyjątkowo popularna ze względu na wysokie właściwości ochronne. Wielkopolski producent folii pęcherzykowej stworzył własną, sprawdzoną formułę, zapewniającą wysoką jakość tego artykułu. Do jego produkcji wykorzystuje granulaty HDPE i LDPE cenionych producentów, materiały pochodzące również z własnego recyklingu oraz dodatki poprawiające właściwości ochronne.

Przedsiębiorstwo to, dostępne pod linkiem kuvert.com.pl, zbudowało spore grono stałych odbiorców tego wyrobu, działających w różnych dziedzinach gospodarki. Oferuje ono folię bąbelkową zarówno w rolkach, jak i w arkuszach. Jest ona wykorzystywana nie tylko do pakowania, ale i do wypełniania wolnego miejsca w opakowaniach, dając dodatkową ochronę przed wstrząsami czy uderzeniami.

To produkt o wielu cennych cechach, zwłaszcza gdy chodzi o wysyłkę towarów. Jest

  • lekki,
  • trwały,
  • wytrzymały,
  • solidny

i nadaje się do wielokrotnego użytku. W dodatku podlega recyklingowi, więc nie jest bardzo szkodliwy dla środowiska. Jego nabywcami są przedsiębiorstwa z wielu regionów kraju, do których oczekiwań jej producent się dostosowuje. Jest ona specjalnością tej firmy. Zaprasza ona do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa.

Poza produktami służącymi do zabezpieczana przesyłek przedsiębiorstwo to zajmuje się również produkcją wszelkiego rodzaju kopert. Można je zamówić w wielu rodzajach, kształtach rozmiarach i o różnym przeznaczeniu. Oferta jest tak bogata, że każda firma znajdzie w niej produkty odpowiadające jej oczekiwaniom ze względu na jakość i cenę. Produkuje się je z papieru o wysokiej gramaturze, dzięki czemu doskonale zabezpieczają one zawarte w nich pisma, listy, karnety, pocztówki i wiele innych. W stałej ofercie producent ten ma mnóstwo modeli kopert, ale chętnie podejmie się też wykonania wersji zgodnej z potrzebami, np. według pomysłu i projektu klienta. 

Dodano: 13-12-2023
Autor: Alex Krajewski
Źródło:
https://kuvert.com.pl/oferta/folia-pakowa/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: