WECREO

  • Telefon: 664 113 911
  • WWW: https://wecreo.com
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: al. Jana Pawła II 27
  • Kod pocztowy: 00-867

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wykorzystanie technik edukacyjnych związanych z kształceniem na odległość to bardzo praktyczne rozwiązanie, które warto wdrożyć do swojego biznesu, gdy świadczy się usługi dotyczące nauczania. Taka opcja jest doskonałym pomysłem również wtedy, kiedy planuje się przeprowadzenie szkolenia dla pracowników i szuka się wygodnego sposobu na jego zorganizowanie. W dzisiejszych czasach niektóre przedsiębiorstwa realizują projekty zdalne i zatrudniają osoby z różnorodnych lokalizacji – w takich przypadkach zaplanowanie szkolenia stacjonarnego mogłoby się okazać dużym wyzwaniem. Zdarza się też, że właściciele firm chcą wykorzystać tani i efektywny sposób na przekazanie wiedzy pracownikom, dlatego też zdalne kursy wzbudzają duże zainteresowanie.

Warto znać zalety e-learningu, aby przeanalizować możliwości związane z jego wdrożeniem. Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą powinny pamiętać o tym, że taka forma nauki:

  • pozwala odbiorcom treści na przyswajanie informacji bez wychodzenia z domu,
  • nie jest kosztowna,
  • daje ogromną elastyczność.

Z treściami można się zapoznawać w dowolnym momencie, dzięki czemu jest to wspaniałe rozwiązanie w sytuacjach, gdy odbiorcy chcą dostosowywać tryb nauki do swoich indywidualnych potrzeb i innych zobowiązań.

Przedsiębiorstwo o nazwie WECREO funkcjonuje w branży informatycznej i edukacyjnej. Firma jest zlokalizowana na terenie Warszawy i ma do zaproponowania swoim klientom specjalistyczne narzędzia do prowadzenia szkoleń na odległość, a także usługi w zakresie przygotowywania zdalnych kursów. Współpraca z podmiotem jest ciekawym rozwiązaniem dla właścicieli biznesów, którzy chcą świadczyć usługi edukacyjne na odległość lub też organizować szkolenia w takim trybie dla osób zatrudnionych. Narzędzia oferowane przez przedsiębiorstwo pozwalają na proste tworzenie programów edukacyjnych, przeprowadzanie ankiet wśród uczestników szkolenia, motywowanie odbiorców treści poprzez przyznawanie im punktów, przeprowadzanie testów weryfikujących wiedzę, a także kontrolowanie postępów uczestników kursów. Można tu liczyć na atrakcyjne ceny i wysoką jakość obsługi.

Warto pamiętać o tym, aby odpowiednio przygotować kurs prowadzony zdalnie – musi być on angażujący. Niejednokrotnie dobrze jest zdecydować się na skorzystanie z profesjonalnego wsparcia w tym zakresie.

Dodano: 17-12-2023
Autor: Agnieszka Sokołowska
Źródło:
https://www.wecreo.com/weblog/platformy-e-learningowe-zalety-i-wykorzystanieDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: