Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Online

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Miedź to miękki metal półszlachetny, który jest powszechnie wykorzystywany w rozmaitych gałęziach gospodarki. Wśród głównych zalet materiału należy wyróżnić jego wysoką odporność na korozje oraz właściwości bakteriobójcze, więc produkowane są z niego rozmaite elementy stosowane w budownictwie i architekturze. Inną ważną zaletą wyrobów miedzianych jest ich doskonała przewodność cieplna i elektryczna, co sprawia, że sprawdzają się w branży energetycznej. Do czego stosuje się miedziane wyroby hutnicze?

Płaskownik miedziany to wyjątkowo uniwersalny produkt. Jest on używany jako oszynowanie poziome lub pionowe przy budowie rozdzielnic niskiego oraz wysokiego napięcia. Poza tym przydaje się przy produkcji złącz kablowych, przewodów wielkoprądowych, szyn zbiorczych, sprzęgieł znajdujących się między rozdzielnicami i do łączenia ich poszczególnych sekcji. Natomiast w budownictwie wyroby miedziane można zastosować do konstrukcji dachowych (materiał jest odporny na działanie zaprawy budowlanej). Należy zaznaczyć, że specjalistyczne płaskowniki z miedzi elektrolitycznej wyróżniają się wyjątkowo gładką powierzchnią, więc nadają się do produkcji komponentów urządzeń telekomunikacyjnych i sprzętów gospodarstwa domowego. Surowiec można wielokrotnie poddać recyklingowi bez niebezpieczeństwa, że straci swoje właściwości.

Doskonałej jakości elementy niezbędne do projektowania instalacji elektrycznych można znaleźć na stronie internetowej b2b.kopel.pl. Hurtownia działa w branży od wielu lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów oraz rozbudowanym asortymentem, który obejmuje dziesiątki tysięcy produktów. Asortyment zawiera aparatury modułowe niskich napięć, narzędzia specjalistyczne, osprzęt do linii napowietrznych, rozmaite kable i przewody. Proponowane płaskowniki miedziane są dostępne w kilkunastu rozmiarach, więc konsument znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Poza tym istnieje możliwość zamówienia również wersji cynowanej. Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze odpowiednich artykułów. Warto podkreślić, że wszystkie sprzedawane wyroby spełniają aktualne normy bezpieczeństwa, więc mogą być bezpiecznie stosowane w różnego rodzaju instalacjach.

Warto zrobić zakupy w sprawdzonym sklepie, który szybko realizuje nawet bardzo duże zamówienia.

Dodano: 23-12-2023
Autor: Krystian Mazurek
Źródło:
https://b2b.kopel.pl/plaskowniki-miedzianeDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: