Eldrew Km-maszyny

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Agregat prądotwórczy to wyjątkowo przydatne urządzenie, zwłaszcza w przypadku, gdy rodzina mieszka w miejscu, które może być narażone na przerwy w dostawie prądu spowodowane np. przez warunki atmosferyczne. Poza tym to dobre rozwiązanie dla osób, które mają domki letniskowe, działki lub przyczepę kempingową. Co należy wiedzieć na temat sprzętu? Jak dobrać odpowiedni model?

Agregat służy do wytwarzania i przekazywania energii elektrycznej do odbiorników. Najważniejszą kwestią jest oczywiście moc urządzenia. W gospodarstwach domowych najczęściej wykorzystuje się sprzęt o mocy około 2-3 kW. Tego typu urządzenie bez problemu zasili lodówkę, kocioł centralnego ogrzewania, lampy LED, ładowarkę do telefonu, komputer, radioodtwarzacz. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że moc wyjściowa agregatu musi być przynajmniej o 20% większa od zapotrzebowania wszystkich podłączonych do niego urządzeń. Dobrym pomysłem jest zakup modelu, który ma system stabilizacji napięcia AVR. Pozwoli on na awaryjne zasilanie sprzętu RTV, np. telewizora, komputera, laptopa. Natomiast osoby, które potrzebują uniwersalnego i mocnego urządzenia dostosowanego do zasilania różnego typu sprzętu, mogą nabyć hybrydowy agregat trójfazowy, który jest wyposażony w gniazda o napięciu 230 i 400 V. Taka maszyna doprowadzi prąd również do betoniarki czy elektronarzędzi przewodowych w przydomowym warsztacie.

Aby zapewnić komfort domownikom czy osobom przebywającym na działce, warto wybrać egzemplarz, który jest cichy. Poza tym powinien mieć kompaktowe wymiary. Dodatkowym atutem z pewnością będzie łatwość obsługi.

Każdy, kto chce kupić dobrej jakości, mały agregat prądotwórczy w przystępnej cenie, powinien odwiedzić stronę internetową km-maszyny.pl. W ofercie znajduje się model wyprodukowany przez markę Unicraft. Produkt nie generuje hałasu, waży niecałe 19 kg, ma niewielkie rozmiary oraz zabezpieczenie przed przeciążeniem termicznym, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dodatkowo maszyna ma specjalny dławik ułatwiający rozruch na zimno. Sprzęt może pracować na pełnych obrotach przez prawie cztery godziny. Wszystkie sprzedawane są objęte gwarancją producenta. Przedsiębiorstwo błyskawicznie realizuje zamówienia.

Warto zrobić zakupy w sprawdzonej firmie, która cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów.

Dodano: 17-01-2024
Autor: Anastazja Wilk
Źródło:
https://www.km-maszyny.pl/produkt/agregat-pradotworczy-inwertorowy-unicraft-pg-i-20-sr-6706120/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: