Andrzej Bąkowski Ośrodek Szkolenia Kierowców "ENIGMA"

  • Telefon: 795842325
  • WWW: https://superenigma.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Grochowska 194/196
  • Kod pocztowy: 04-357

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Umiejętność kierowania samochodem to marzenie wielu osób wkraczających w dorosłość. Dzięki naszej ofercie może ono stać się rzeczywistością. Jako szkoła jazdy w Warszawie oferujemy profesjonalne i dopasowane do potrzeb kursy, które przygotują Cię do pewnego i bezpiecznego poruszania się po ulicach stolicy i nie tylko. Zaufaj nam, aby osiągnąć swoje cele!

Nauka jazdy z profesjonalistami

Nasz ośrodek szkoleniowy to miejsce, gdzie doświadczenie i zaangażowanie instruktorów spotykają się z nowoczesnym podejściem do nauki. Zespół licencjonowanych trenerów ma bogate doświadczenie w szkoleniu kierowców o różnym poziomie zaawansowania. Jedną z kluczowych zasad kursów jest indywidualne podejście do każdego kursanta. Każdy uczeń jest inny, dlatego dostosowujemy program nauki do Twoich potrzeb i umiejętności. Bez względu na to, czy jesteś zupełnym początkującym, czy potrzebujesz tylko odświeżenia wiedzy, jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Szkolenia dopasowane do potrzeb

Nasza szkoła jazdy w Warszawie oferuje różnorodne kursy, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Możesz wybrać szkolenie na kategorię B, aby uzyskać prawo jazdy samochodem osobowym, lub kategorię A, jeśli marzysz o prowadzeniu motocykla. Bez względu na wybór szkolenia, możesz być pewien, że nasi instruktorzy nauczą Cię nie tylko zasad ruchu drogowego, ale także umiejętność reagowania w sytuacjach awaryjnych. Dzięki temu staniesz się odpowiedzialnym i pewnym siebie kierowcą.

Zdaj egzamin z lekkością

Nasi instruktorzy nie tylko uczą praktycznych umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać jako kierowca, ale także przygotują Cię do egzaminu państwowego. Dzięki ich doświadczeniu i wskazówkom, zdobycie prawa jazdy będzie mniej stresujące. Nasza szkoła ma imponujący wskaźnik zdawalności, co świadczy o jakości naszych metod.

Dodano: 21-01-2024
Autor: Ignacy Sikorski
Źródło:
https://superenigma.pl/nauka-jazdy-warszawa/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: