KDME Maciej Zaremba

  • Telefon: + 48 32 7241564
  • WWW: http://www.mzlaser.pl/
  • Miejscowość: Bestwina
  • Adres: Podkępie 4
  • Kod pocztowy: 43-512

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Grawerowanie od lat wykorzystywane jest jako proces, który znacznie zwiększa atrakcyjność wizualną przedmiotów, a także umożliwia wprowadzenie identyfikacji. Dotyczy to wielu branż i zastosowań. Wykonywanie takich czynności okazuje się przydatne przy produkcji tabliczek znamionowych umieszczanych na różnego rodzaju maszynach, płytkach przydrzwiowych z nazwiskiem oraz adresem mieszkańców, na pucharach, szklankach oraz wielu innych. Znakowanie laserowe w Bielsku wykonuje uznana firma MZLASER, która ma wieloletnie doświadczenie, a jej oferta jest szeroka i adresowana do kontrahentów poruszających się w różnych dziedzinach. 

Skorzystanie z oferty tego przedsiębiorstwa to gwarancja uzyskania najwyższej jakości i estetyki. Jest to możliwe dzięki stosowaniu nowoczesnych narzędzi. Działają one w sposób bardzo precyzyjny, co przekłada się na możliwość tworzenia wyjątkowo dokładnych, szczegółowych i rozbudowanych wzorów, w tym również obiektów graficznych. Pełna powtarzalność nanoszonych grawerunków przy dużym nakładzie to olbrzymia zaleta. Dzięki temu klient otrzymuje dokładnie takie same przedmioty. 

Praca może być wykonywana na różnego rodzaju materiałach. Sprawdzi się zarówno szkło, drewno, kamień, jak i metale kolorowe i szlachetne, stal oraz inne. Wszystkie zamówienia realizowane są terminowo, co stanowi swoistą wizytówkę firmy. Klienci doceniają także atrakcyjne ceny, które w stosunku do osiąganej jakości są wyjątkowo niskie. Przedsiębiorstwo tworzy kadra wyspecjalizowanych fachowców nie tylko idealnie wykonujących swoje obowiązki, ale także służących profesjonalnym doradztwem. Dzięki temu kontrahenci, którzy nie posiadają swojej wizji, mogą liczyć na pomoc i wspólne ustalenie zamierzonego efektu. Pracownicy zaproponują projekt, który będzie dostosowany do profilu działalności klienta oraz charakterystyki jego potencjalnych odbiorców. 

Oferta przewiduje wykonywanie oryginalnych grawerunków. Można wykorzystać zarówno technikę trójwymiarowych napisów i grafik, jak i pracy w kolorze. 

 

Dodano: 20-06-2019
Autor: Alex Krajewski
Źródło:
http://www.mzlaser.pl/grawerowanie-i-znakowanie-laserowe/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: