Vismeb

  • Telefon: 501 194 339
  • WWW: http://www.vismeb.pl/
  • Miejscowość: Marki
  • Adres: Stanisława Moniuszki 2
  • Kod pocztowy: 05-270

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Bez wątpienia jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu jest kuchnia, która skupia rodzinę przy wspólnym posiłku, a często także bywa miejscem spotkań z bliskimi i znajomymi. Jeśli jest dobrze zaprojektowana, ergonomiczna i elegancka, to każdy chętnie w niej przebywa. Aby nadać jej personalnego charakteru, warto ją samodzielnie zaprojektować, biorąc pod uwagę podpowiadane przez projektanta rozwiązania. 

Meble takie nie muszą być nadzwyczajnie drogie, ważne jednak, aby były nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. Warto zatem poszukać takiego producenta, który zna się na rzeczy i potrafi spełnić pragnienia klienta. Piękne, estetyczne, a jednocześnie najtańsze meble kuchenne w Warszawie można zamówić na wymiar w firmie ze strony vismeb.pl, która już od lat spełnia marzenia swoich klientów o idealnej kuchni. Użyte do produkcji materiały, zastosowanie ciekawych rozwiązań i doskonałych zawiasów z cichym domykiem, a przede wszystkim jakość wykonania stawiają takie meble daleko z przodu przed meblami produkowanymi taśmowo dostępnymi w wielu sklepach meblowych. 

Do podstawowych cech mebli wykonywanych przez tego producenta należą przede wszystkim perfekcyjna dbałość o detale, takie jak:

  • idealnie docięte krzywizny ścian maskownic,
  • doskonale zamontowane panele oświetleniowe,
  • dokładne wykorzystana wolna przestrzeń.

Projektanci firmy bardzo starają się, aby tworzone przez nich meble spełniały wszystkie oczekiwania klientów i pięknie wpisywały się w otoczenie, szczególnie w takich pomieszczeniach, które są otwarte na pokój dzienny. Korpusy szafek wykonuje się tam z płyty laminowanej, natomiast na tył szafek wykorzystuje się niezwykle twardą cienką płytę HDF, aby meble były wytrzymałe i długo służyły. Wszystkie akcesoria, takie jak kosze cargo, zawiasy, nóżki, mechanizmy domykające, a nawet szyny, na których wiesza się szafki, są najwyższej jakości.

Fronty wykonuje się z lakierowanych lub fornirowanych płyt MDF, ale można też zamówić płyty laminowane z lacobelem, matami sibu lub konglomeratem. Blaty najczęściej wykonywane są z łatwego do regeneracji drewna lub z konglomeratu, który jest na zamówienie, ale warto go rozważyć, gdyż jest odporny na działanie niemal każdego czynnika.

Dodano: 12-08-2019
Autor: Gabriel Mróz
Źródło:
http://www.vismeb.pl/kuchnie-na-wymiarDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: