Maleks

  • Telefon: 509 074 985
  • WWW: http://maleks.pl/
  • Miejscowość: Zatory
  • Adres: Lemany 19
  • Kod pocztowy: 07-214

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Na rynku działa bardzo wiele lokali, w których można dostać efektowne i smaczne desery. Właściciele takich miejsc muszą regularnie ulepszać ofertę oraz wprowadzać kolejne pozycje do menu. Szukając smacznych artykułów do lodziarni, warto odwiedzić stronę internetową maleks.pl, gdzie z pewnością każdy przedsiębiorca znajdzie coś, co sprosta jego wszelkim oczekiwaniom. 

Firma produkuje wafle do lodów oraz chrupiące rurki włoskie. Wśród ich asortymentu można znaleźć bardzo dużo rodzajów rożków o kilku wielkościach oraz o ciekawych kształtach, które na pewno spodobają się dzieciom. Natomiast oferowane przez przedsiębiorstwo rurki, są idealną alternatywą dla lodów, które można dostać w każdym lokalu. Taki wafelek najczęściej wypełnia się bitą śmietaną, ale możliwości jest dużo więcej. Często wtłacza się do nich również czekoladę lub kremy o różnych smakach i kolorach.

Największymi fanami włoskich wafelków są dzieci, a dorośli chętnie im je kupują. Podczas jedzenia rurki pociechy nie brudzą się jak w przypadku konsumowania lodów, dlatego rodzice są zadowoleni. Ponadto taki mały deser ma w sobie dużo mniej cukrów niż mrożone gałki. 

Producent oferuje rurki o długości 20 cm i średnicy 15 mm. W jednym kartonie umieszcza się do kilkudziesięciu sztuk, co pozwala na szybkie zużycie opakowania i otwarcie kolejnego.  Wafle nie są zbyt długo otwarte i nie robią się twarde i suche. Dlatego firma zdecydowała się pakować konkretną ilość sztuk. Pozwala to uniknąć konieczności wyrzucenia produktów, co wiąże się z oszczędnościami dla klientów.     

Włoski przysmak zdecydowanie przyciągnie nowych klientów i będzie ciekawą pozycją w karcie. Poza tym rurki można oferować o każdej porze roku, dlatego są dużo atrakcyjniejszym deserem niż lody, które kupuje się sezonowo. Ponadto można je nadziewać różnymi kremami, które dzieci bardzo lubią. Najmłodszym klientom można również podarować samego wafelka, bez wypełnienia, gdyż rurki są słodkie i smaczne same w sobie. Osoby, które poszukują nowych przekąsek do prowadzonego lokalu, z pewnością znajdą coś odpowiedniego na stronie producenta. 

Dodano: 26-08-2019
Autor: Antoni Czarnecki
Źródło:
http://maleks.pl/wafle_wysokocukrowe.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: