S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

  • Telefon: +48 89 533 82 35
  • WWW: https://sgb.com.pl/
  • Miejscowość: Olsztyn
  • Adres: Janowicza 30C
  • Kod pocztowy: 10-693

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Pod adresem online sgb.com.pl znaleźć można naprawdę rozbudowaną ofertę usługową, która przeznaczona jest dla każdego zainteresowanego profesjonalnym wykonaniem reklam na zamówienie. W produkcji używa się jedynie najlepszych materiałów, które świetnie sprawdzają się w różnych warunkach pogodowych. Nadruki również pozostają bez zmian po długim okresie eksploatacji, dzięki czemu treść jest wciąż widoczna dla przechodniów/zainteresowanych. W dedykowanej propozycji można znaleźć banery reklamowe z Olsztyna, które łatwo zamocować w niemal dowolnym miejscu i to bez konieczności posiadania jakiejś wykupionej przestrzeni na zewnętrznym billboardzie. Technika druku solwentowego zapewnia, że jakość wykonanych produktów spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu produkt promocyjny będzie mógł być użyty w różnych miejscach, co znacznie zmniejszy koszty kampanii reklamowej.

Biuro, które zajmuje się banerami ma w tym zakresie duże doświadczenie. Pozwala to zaproponować nie tylko samą realizację, ale również projekt najlepszej reklamy. Materiał o gramaturze 510 gr/m2 jest na tyle wytrzymały, że dobrze radzi sobie z wiatrem, mocnym deszczem czy innymi warunkami pogodowymi. Tak skrojona propozycja szczególnie spodoba się osobom, które chcą, aby baner był użyty wielokrotnie. Zwinięcie go i przeniesienie nie powinno stanowić problemu.

Dla szczegółowego zapoznania się z propozycją usługową zawsze warto prześledzić ofertę na stronie internetowej. Oprócz tego został przygotowany również kontakt telefoniczny z działem obsługi klienta. Pozwoli to na omówienia dodatkowych elementów. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na baner, to dział projektu zadba o całość. Wystarczy, że opiszą Państwo, co chcieliby nanieść na przestrzeń reklamową, a wykwalifikowane osoby zajmą się tym. Warto wspomnieć, że każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, co jest szczególnie ważne dla uzyskania zadowalającego efektu. Agencja reklamowa postara się szybko zrealizować projekt, jednak należy pamiętać, że dopracowanie produktu wymaga czasu.

Dodano: 10-09-2019
Autor: Marcin Szewczyk
Źródło:
https://sgb.com.pl/banery-szyldy-reklamoweDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: