Talukko Sp. z o.o. - Polskie Meble Designerskie

  • Telefon: 608205156
  • WWW: https://talukko.com/
  • Miejscowość: Poznań
  • Adres: Marii Kuncewiczowej 4
  • Kod pocztowy: 60- �

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Meble z drewna są dziś niezwykle doceniane przez ekspertów i cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością. Posiadają szereg niezaprzeczalnych zalet. Przede wszystkim to właśnie tego typu umeblowanie idealnie pasuje do praktycznie każdego wnętrza, zarówno tego nowoczesnego, minimalistycznego, jak i do pomieszczeń utrzymanych w stylistyce skandynawskiej, rustykalnej, klasycznej czy shabby chic. Drewno nie tylko dobrze się prezentuje, ale odpowiednio zaimpregnowane jest funkcjonalne przez wiele lat. Ten naturalny materiał nie wywołuje alergii, a także ze względu na usłojenie jest niepowtarzalny. Każdy drewniany mebel jest inny, co jeszcze bardziej podnosi jego wartość. Tego typu wyjątkowe, domowe wyposażenie dostępne jest w sklepie internetowym Talukko.

Sklep ten bazuje na wieloletnim doświadczeniu zakładu produkującego meble. Oferowane w sklepie meble wykonane są z dobrych materiałów przy użyciu najlepszych technologii. To właśnie dzięki temu gotowy produkt jest nie tylko estetyczny, ale także ergonomiczny. Szafki posiadają głębokie półki, które z łatwością można optymalnie zagospodarować. Nowoczesny system zamykania drzwiczek czy szuflad sprawia, że użytkowanie ich jest jeszcze przyjemniejsze. Designerskie meble oferowane w tym sklepie online zostały zaprojektowane przez polskich utalentowanych projektantów, a wykonane przez kompetentnych rzemieślników. Każdy etap ich produkcji jest dokładnie monitorowany. Dzięki temu szafki, półki i komody cechuje najwyższa jakość wykonania.

Drewniane meble, które znajdują się w ofercie sklepu, zostały uzupełnione neutralnymi kolorami, takimi jak: biele, szarości czy beże. Kolekcja Koobik dostępna jest natomiast w wielu innych wariantach kolorystycznych. Ze względu na te połączenia barw z naturalną strukturą drewna, można stworzyć wnętrza, które będą zachwycały. Wyróżnikiem mebli jest nie tylko wysoka jakość ich wykonania, ale także i prosta forma. Każdy szczegół ich wykończenia jest dopracowany. Forma, kolorystyka oraz detale są zgodne z aktualnymi trendami wnętrzarskimi.

 

 

Dodano: 16-01-2020
Autor: Dominik Dąbrowski
Źródło:
Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: