greentex24

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Rynek produktów do sprzątania wypełniony jest po brzegi rozmaitymi środkami chemicznymi. W zasadzie do każdego typu powierzchni znaleźć można osobny preparat, który gwarantuje dokładne czyszczenie, usuwanie brzydkich zapachów lub dezynfekcję powierzchni. Istnieje również wiele rozwiązań jednorazowych, takich jak mokre chusteczki, które niestety nie są najlepszym pomysłem w obliczu tego, jak bardzo zaśmiecona jest nasza planeta. Jeśli nie ma konieczności zachowania absolutnej sterylności lub korzystania z materiałów jednorazowych, warto zastanowić się nad wyborem akcesoriów do sprzątania, które bez problemu można wykorzystać więcej niż jeden raz.

Podstawowym narzędziem do sprzątania w każdym domu jest mikrofibra, czyli szmatka ze specjalnego materiału. Takie ściereczki bez problemu można kupić w sklepie stacjonarnym lub internetowym, np. greentex24.pl. Szmatki z tego rodzaju materiału charakteryzują się wysoką trwałością, skutecznością w usuwaniu zabrudzeń, kurzu czy smug, a co niezwykle istotne, to wszystko bez konieczności używania żadnego detergentu. Można czyścić nimi na sucho, jednak największą skuteczność osiągają, po lekkim zwilżeniu.  Brzmi świetnie, zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby wyeliminować chemię gospodarczą w domu lub ograniczyć ją do niezbędnego minimum.

Warto jednocześnie posiadać kilka szmatek, ponieważ mikrofibra dostępna jest w różnych kolorach i strukturach, co pozwala bardzo skutecznie usunąć zanieczyszczenia z każdego typu powierzchni. Powinno się zwrócić na to szczególną uwagę, ponieważ są to produkty gładkie przeznaczone specjalnie do luster oraz innych powierzchni szklanych, ściereczki frotte do zbierania kurzu, które charakteryzują się właściwościami kapilarnymi, a także takie, które cechują się dużą chłonnością. Warto dodać, że akcesoria przeznaczone do czyszczenia luster nie pozostawiają smug pomimo tego, że w parze z nimi nie idzie żaden dedykowany do tego celu detergent. Po użyciu wystarczy ściereczki umyć delikatnie pod bieżącą wodą lub w szarym mydle w zależności od stopnia zabrudzenia.

Dodano: 18-03-2020
Autor: Alex Krajewski
Źródło:
https://www.greentex24.pl/sciereczki-z-mikrofibry-c-3_4.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: