MEDISS Gabinety Stomatologiczne

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Skrzywione zęby mogą być przyczyną wielu problemów związanych z nieprawidłowym zgryzem oraz różnego rodzaju schorzeniami. Zły kształt uzębienia utrudnia także utrzymanie odpowiedniego stanu higieny jamy ustnej, co sprzyja powstawaniu próchnicy oraz osadów. Krzywe siekacze, kły czy trzonowce mogą również powodować bóle głowy, szyi, a nawet barków i pleców. Dlatego tak ważne jest zadbanie o prawidłowy kształt zębów oraz szczęk.

Ortodonci z Mediss Dental Clinic zajmują się poprawą zgryzu już wiele lat, dlatego są w stanie pomóc praktycznie każdemu pacjentowi.  Klientami ośrodka są zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. W przypadku najmłodszych pacjentów, którym nie wyrosły jeszcze zęby stałe, stosuje się aparaty ruchome. Najczęściej są one  noszone tylko w nocy lub w domu, gdy dziecko nie przebywa z rówieśnikami.

Inaczej sytuacja wygląda, gdy pacjent ma już zęby stałe.  W takim przypadku zakładany jest już aparat stały, który noszony jest przez całą dobę. Pacjenci mają do wybory dwa rodzaje aparatów:

  • kompozytowe, ceramiczne,
  • metalowe.

Aparaty ceramiczne mają bardziej estetyczny wygląd i są droższe od mechanizmów wykonanych z metalu. Niezależnie od wybranej opcji, ortodonta z Gdańska Moreny przeprowadza leczenie według przyjętego w klinice schematu. Na pierwszej wizycie ma miejsce m.in. konsultacja oraz przedstawiony zostaje plan działania. Następuje również wybór aparatu oraz pobranie wycisków. Wybrany przyrząd jest zakładany podczas drugiej wizyty i wtedy pacjent jest informowany o dalszym przebiegu leczenia.

Kolejne spotkania odbywają się mniej więcej co miesiąc. Sprawdzany jest wówczas stan uzębienia oraz aparatu, udzielane są również dalsze wskazówki pacjentowi.Przez cały czas bardzo ważna jest prawidłowa pielęgnacja aparatu oraz właściwa higiena jamy ustnej. Długość leczenia ortodontycznego zależy głównie od rodzaju schorzenia i występujących nieprawidłowości. Pacjent jest o wszystkim informowany na bieżąco podczas kolejnych wizyt w gabinecie. Klienci, którzy nie chcą lub nie mogą zapłacić jednorazowo za usługę mogą skorzystać z wygodnych rat, dostosowanych do możliwości finansowych pacjentów.

Dodano: 27-03-2020
Autor: Nicole Nowakowska
Źródło:
https://dentysta-gdansk.com/ortodontaDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: