MAREK SOLARZ STUDIO MS

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Światło zwraca uwagę i jest estetyczne, dlatego tak chętnie wykorzystywane jest w elementach dekoracyjnych. Niesłabnącą popularnością cieszą się litery przestrzenne podświetlane, którymi można ozdobić ścianę, zewnętrzną elewację, witrynę czy dowolny fragment dobrze widocznej powierzchni, na przykład meble w recepcji. 

Firma Litery M-AR produkuje litery 3D ze stali nierdzewnej w najróżniejszych kształtach. Litery, cyfry, znaki, pełna nazwa czy logo nawet w bardzo niestandardowych rozmiarach, wszystko jest kwestią ustaleń i przygotowania projektu. Produkt tworzony jest z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, a bazą jest cienka blacha, która najpierw zostaje odpowiednio wycięta, a następnie połączona za pomocą specjalistycznej techniki spawalniczej. Całość jest pokryta dodatkową powłoką ochronną. Litery mogą być stosowane wewnątrz, jak i na zewnątrz, bo dzięki użytym materiałom są odporne na warunki atmosferyczne.

Podświetlenie technologią LED zapewnia długą żywotność przy niewielkiej konsumpcji energii elektrycznej. Takie światło jest mocniejsze niż to pochodzące z klasycznej żarówki i jest skuteczne przez wiele lat. Wykonawca w swoich realizacjach wykorzystuje produkty tylko od sprawdzonych dostawców modułów LED. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie światła animowanego, które jeszcze bardziej wyróżnia lokal na tle konkurencji. Podświetlenie może być też zastosowane do kasetonów, tabliczek adresowych, a nawet typografii na pojazdy. 

Firma stawia na jakość, dlatego wszystkie wykonane przez nią elementy są zawsze precyzyjnie wykończone, wyraźne i czytelne. Jeżeli klient posiada już logo albo napis w konkretnym stylu, to zostają dołożone wszelkie starania, żeby utrzymać napis w danej formie. Wykonawca też chętnie podpowiada, w jakim rozmiarze realizacja będzie wyglądać najlepiej, jakiej czcionki użyć i jakie mocowanie wybrać. 

Litery przestrzenne podświetlane to świetny pomysł na ozdobienie lokalu. Szczególnie wyróżniają się po zmierzchu, dlatego chętnie stosowane są w restauracjach, klubach nocnych, barach, ale właściwie każdy lokal usługowy czy gastronomiczny przyciągnie takim szyldem klientów, bo nie sposób go nie zauważyć. 

Dodano: 05-07-2020
Autor: Anna Głowacka
Źródło:
https://litery.m-ar.pl/podswietlane/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: