EFEKT - szkoła języków obcych

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Umiejętność swobodnej rozmowy w obcym języku znacznie ułatwia codzienną pracę w środowisku międzynarodowym. Niestety tradycyjne szkolnictwo często poświęca zdecydowanie więcej czasu na szlifowanie gramatyki czy naukę wyszukanego słownictwa, którego wiele osób później nie jest w stanie użyć w konwersacji. Z tego powodu powodzeniem cieszą się zajęcia języka angielskiego nauczanego metodą bezpośrednią. Angielski w Lublinie w ten sposób prowadzony jest m.in. w Szkole Językowej Efekt. To model nauki, w którym postępy są widoczne bardzo szybko, a to zachęca do dalszej regularnej pracy.

System Direct Method of English jest wykorzystywany z powodzeniem w grupach dzieci w wieku szkolnym, a także wśród dorosłych. Pomaga przełamać barierę językową, dzięki czemu od pierwszych zajęć wykorzystujesz nabytą wiedzę w praktyce.

Zajęcia z języka angielskiego są organizowane dla grup, ale oferta uwzględnia także lekcje indywidualne. To Ty wybierasz, jaki model pracy odpowiada Ci najbardziej. Firmy mogą skorzystać z dopasowania programu do ich potrzeb i rozwijania umiejętności językowych z konkretnych zakresów tematycznych takich jak marketing, IT, prawo i wiele innych.

Szkoła przygotowuje uczniów nie tylko do korzystania z języka w życiu codziennym, ale także zdania egzaminów certyfikujących czy matury. Oferuje korzystne ceny oraz atrakcyjne promocje dla grup, osób zapisujących się razem na kurs czy rodzin. Wszystkie informacje dotyczące rabatów są umieszczone na stronie internetowej i na bieżąco aktualizowane, więc zawsze od razu otrzymujesz komunikat o przysługującej Ci zniżce.

Pracownicy sekretariatu odpowiedzą na wszelkie pytania związane z realizacją kursu, a także pomogą w dobraniu tego odpowiedniego dla Ciebie. Zajęcia angielskiego w Lublinie odbywają się blisko centrum, niedaleko dworca kolejowego, co jest dużym plusem dla osób dojeżdżających z innych miast i pobliskich miejscowości. Zapisu na zajęcia można dokonywać także za pomocą prostego formularza dostępnego na stronie internetowej szkoły.

Dodano: 19-09-2020
Autor: Marcin Szewczyk
Źródło:
http://efekt-lublin.com.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: