BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

  • Telefon: +48 513 052 740
  • WWW: https://bfl.com.pl/
  • Miejscowość: Wrocław
  • Adres: Horbaczewskiego 49
  • Kod pocztowy: 54-130

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Ostatnio bardzo popularnym rozwiązaniem zarówno w domach, jak i biurach są ściany ze szkła. Można je zastosować praktycznie wszędzie. Świetnie sprawdzą się także w kompleksach hotelowych czy ciągach handlowych. Pomagają wydzielić gabinety czy sale konferencyjne, nie zaburzając przy tym wizualnej jedności. Co ważne, wydzielone pomieszczenia są dobrze doświetlone. Szklana zabudowa może być wykonana ze szkła satynowego, piaskowanego lub hartowanego. Proponowane przez firmę projekty są bardzo oryginalne i zawsze dopasowane do oczekiwań i wymagań klienta. Wykonuje ona projekty własne, jak i zewnętrzne.

Na bfl.com.pl można sprawdzić, jakie typy ścianek działowych oferuje rekomendowana firma. Może być to zabudowa szklana zarówno w systemie ramowym, jak i bezramowym. Czym różnią się oba systemy? Zabudowa ramowa polega na umieszczeniu szkła w profilach aluminiowych przy zastosowaniu listew zatrzaskowych z PCV. Do takich konstrukcji wykorzystywane jest szkło bezpieczne o grubości od 4 do 20 mm. Za pomocą tych systemów można tworzyć np. boksy, przedzielenia powierzchni biurowych czy stanowiska kasowe. Zabudowy w systemie bezramowym zaś wykonuje się ze szkła bezpiecznego mocowanego za pomocą specjalnych okuć. Firma stosuje okucia tylko najlepszych marek – Dorma, Geze czy Minusco.

Proponowane zabudowy szklane są proste w montażu. Dzięki temu można jest łatwo rozmontować i zamontować w innym miejscu. Do ich produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości komponenty. Gwarantują one trwałość konstrukcji, jej wytrzymałość i żywotność. Szkło stosowane do zabudów ma wzmocnioną wytrzymałość mechaniczną i termiczną. Charakteryzuje się także dużą przepuszczalność światła. Dzięki temu, w zabudowanych pomieszczeniach jest jasno. Szkło stosowane na zabudowy często poddawane jest dodatkowej obróbce termicznej. Dlatego można je stosować:

  • w miejscach publicznych i innych o dużym natężeniu ruchu,
  • tam, gdzie istnieje duże ryzyko rozbicia szkła – bezpieczny charakter odłamków,
  • w miejscach narażonych na nasłonecznienie.

Polecane konstrukcje są nie tylko funkcjonalne, ale prezentują się estetycznie. Na szybach można wykonywać różne wzory czy też logo firmowe.

Dodano: 15-09-2020
Autor: Krystian Mazurek
Źródło:
https://bfl.com.pl/zabudowy-szklane.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: