Dek-All Meble Biurowe

  • Telefon: +48 32 781-14-40
  • WWW: https://www.dekall.pl/
  • Miejscowość: Katowice
  • Adres: 1-go Maja 28
  • Kod pocztowy: 40-228

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Dzięki specjalistycznej wiedzy i znajomości najnowszych trendów wnętrzarskich firma Dek-All od lat cieszy się niesłabnącą popularnością jako producent i dostawca wysokiej jakości funkcjonalnego umeblowania dla siedzib firm oraz obiektów użyteczności publicznej. Wybierając tę markę na partnera można cieszyć się kompleksową obsługą, która obejmuje nie tylko sprzedaż, lecz także doradztwo polegające na wydatnej pomocy przy planowaniu wykorzystania i aranżacji przestrzeni. Firma oferuje również darmowe wizualizacje i wstępną wycenę, a także kompletną obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Do tego dochodzą ceny fabryczne, możliwość finansowania ratalnego i leasingu, a także darmowy transport wraz z montażem.

W rozbudowanym katalogu produktowym powyższego przedsiębiorstwa dostępne są różnorodne rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań dzisiejszego rynku. Dużą jego część stanowią meble konferencyjne. Są to produkty o dopracowanej, zgodnej z zasadami ergonomii konstrukcji wyróżniające się niebanalną estetyką. Opisywane stoły i krzesła wykonane są z dbałością o najmniejsze detale,  ze starannie wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych materiałów. Zapewnia to wieloletnią trwałość, niezawodność i odporność na oddziaływania mechaniczne. 

Asortyment obejmuje dziesiątki modeli zróżnicowanych pod kątem designu. W kategorii można znaleźć wiele atrakcyjnych modeli utrzymanych zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej kolorystyce. Na uwagę zasługuje także rozbudowane wyposażenie dodatkowe, w tym wpięcia do urządzeń multimedialnych, a także takie elementy jak kontenery mobilne czy komody, których wykorzystanie to sposób na optymalne wykorzystanie wolnego miejsca. W przypadku krzeseł można liczyć ponadto na dopracowaną konstrukcję dostosowaną do potrzeb anatomicznych. Dzięki niej nawet wielogodzinne przebywanie w pozycji siedzącej nie jest uciążliwe. 

Dostawca w swojej działalności stawia na indywidualne podejście i jest otwarty na wszystkie prośby i sugestie. Takie podejście pozwala na tworzenie projektów optymalnie dostosowanych do specyfiki danych sal konferencyjnych.

Dodano: 09-10-2020
Autor: Błażej Wasilewski
Źródło:
https://www.dekall.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: