Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Telefon: 502 625 522
  • WWW: http://bisbud.com.pl/
  • Miejscowość: Rzeszów
  • Adres: Lwowska 120
  • Kod pocztowy: 35-301

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Sklep opisany na stronie internetowej bisbud.com.pl oferuje szeroki wybór produktów z dziedziny budowlanej. Wśród nich znajdują się również okna dachowe Fakro. W Rzeszowie znajduje się główna siedziba tego sprzedawcy, jednak z jego oferty korzystają również osoby spoza województwa podkarpackiego.

Firma cieszy się z dobrej opinii i zatrudnia prawdziwych ekspertów z branży budowlanej. Są oni w stanie udzielić profesjonalnego doradztwa każdej zainteresowanej osobie. Liczne zadowolone recenzje odbiorców przekonują do skorzystania z oferty tych produktów. Wśród bogatego asortymentu można znaleźć rozwiązania od popularnych producentów, takich jak Knauf, Bryza, Corotop, Isover czy Leier. Firma przeprowadza również zlecenia związane z opracowywanie projektów budowlanych dla osób, które chcą postawić dom.

Produkty marki Fakro są dostosowane do oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Są one przede wszystkim niezwykle energooszczędne, co ma znaczenie dla inwestorów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z rozwiązań budownictwa ekologicznego. Do tego są bezpieczne, jako że do ich produkcji firma stosuje jedynie certyfikowane materiały. Te okna to modele antywłamaniowe, które chronią mieszkańców przed kradzieżą. Wersje dachowe umożliwiają jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni, która znajduje się na poddaszu. Dzięki nim to miejsce można zaaranżować w dowolny sposób – urządzając tam sypialnię, pracownię czy pokój do relaksu. Wystarczy zdecydować się na niezwykle funkcjonalne rozwiązania od wskazanego wcześniej producenta. Na szczególne zainteresowanie zasługują modele uchylno-obrotowe i o podwyższonej osi obrotu. Dzięki takim funkcjom korzystanie z nich staje się jeszcze wygodniejsze. Marka oferuje rozmaite wersje kolorystyczne, co pozwala dopasować ten istotny element wyposażenia do ogólnej wizji zamawiającego.

Warto już teraz zapoznać się z propozycjami od tego sprzedawcy. Współpracuje on bowiem tylko z najlepszymi firmami w branży budowlanej. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność co do tego, że zakup okien będzie inwestycją na całe lata.

Dodano: 29-10-2020
Autor: Krystian Mazurek
Źródło:
http://bisbud.com.pl/products/okna-dachowe-fakro/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: