SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Od wielu lat przedsiębiorstwo System-Tech zajmuje się produkcją instalacji wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu, począwszy od górnictwa, a na przemyśle spożywczym kończąc. Jest ono w stanie opracować, zaprojektować i wykonać każdy system sprężonego powietrza bez względu na wymagania klienta. Znane wszystkim instalacje są nieduże, ale w halach produkcyjnych instalowane są naprawdę spore systemy pneumatyczne, dzięki którym praca staje się łatwiejsza, bardziej wydajna, a także oszczędniejsza, gdyż zakłady z takimi instalacjami zużywają mniej energii elektrycznej.

Instalacje takie, aby całość funkcjonowała bez przestojów, a także była trwała i wydajna, zbudowane są z kilku podstawowych elementów. Wśród tych elementów wymienić należy:

  • kompresor z kompleksową regulacją i pełnym sterowaniem,
  • filtry i osuszacze uzdatniające generowane powietrze,
  • zbiornik ciśnieniowy kontrolujący pracę całego systemu,
  • rurociągi dystrybuujące.

Aby instalacja działa jak należy, musi być wykonana z bardzo dobrej jakości materiałów.

Producent ze wspomnianej wyżej strony zawsze stara się, aby jego instalacje były tak zbudowane, by dostęp do każdego elementu był prosty i ułatwiał serwisowanie i aby można je było w przyszłości z łatwością rozbudować. Są one tak pomyślane, aby w razie uszkodzenia można było wyłączyć pewien element instalacji do naprawy bez unieruchamiania całego systemu. Każdy element jest niezwykle ważny, zatem warto dokładnie przemyśleć jakie rury powinny być w systemie: plastikowe, miedziane stalowe czy aluminiowe. Aby instalacja działała długo i niezawodnie bardzo istotne jest także zastosowanie układu uzdatniającego, by dostające się do wnętrza instalacji cząstki stałe takie jak kurz czy też woda z resztkami oleju nie uszkodziły całej instalacji i nie wpłynęły na jej żywotność.

Cena całego systemu uzależniona jest oczywiście od zastosowanych materiałów, a także od stopnia skomplikowania i rodzajów technologii użytych to jego budowy. Dlatego firma zaprasza do obejrzenia wszystkich realizacji znajdujących się na jej stronie internetowej oraz zapoznania się z cennikiem.

Dodano: 04-11-2020
Autor: Nicole Nowakowska
Źródło:
https://www.system-tech.com.pl/realizacje/instalacje-przemyslowe-realizacje/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: