WindBal

  • Telefon: 793 834 035
  • WWW: https://windbal.pl/
  • Miejscowość: Tychy
  • Adres: Wałowa 39
  • Kod pocztowy: 43-100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wybierając się na imprezę plenerową czy targi, przedsiębiorcy chcą pokazać swoją firmę. Pragnąc też sprawić, aby została ona zapamiętana przez sporą liczbę uczestników, warto pomyśleć o współpracy z przedsiębiorstwem ze strony windbal.pl, które ma w swojej ofercie różne reklamy pneumatyczne.

W jego asortymencie można znaleźć doskonałej jakości namioty pneumatyczne w trzech wielkościach, które posłużą jako reklama, ale także jako schronienie dla gości firmy przed deszczem lub innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Na ściankach tego namiotu można umieścić dowolną grafikę wybraną przez klienta. Nie inaczej działa reklama, jaką może być brama startowa na wydarzenia sportowe, ponieważ i na niej można umieścić różnego typu nadruki. Bardzo ciekawym produktem, jednocześnie spełniającym podobną funkcję jak wcześniej wymienione produkty, jest balon reklamowy pneumatyczny, który wykonany jest z doskonałego materiału pochodzącego od zachodnich producentów, odpornego na najróżniejsze czynniki atmosferyczne, dzięki czemu może posłużyć firmie przez wiele lat.

Balony takie dostępne są w pięciu wielkościach: 2, 3, 4, 5 i 6 m, a także w kilku kształtach. Są to produkty nieustannie zasilane dmuchawą, dzięki czemu cały czas znajduje się w nich powietrze i reklama jest idealnie widoczna, a nawet przyciągająca wzrok.

Wspomniany wyżej producent dedykuje swoje artykuły różnym firmom i agencjom reklamowym zajmujących się kampaniami marketingowymi dla wielu przedsiębiorstw. Poza dużymi reklamami, można tu także znaleźć małe, na przykład rozdawane na imprezie baloniki wykonane z lateksu z sitodrukiem, na których również można nanieść dowolną grafikę. Mogą to być standardowe, owalne gadżety, lub na przykład w kształcie serduszka. Jak większość szczegółów, i to zależy już wyłącznie od zamawiającego. Na podanej stronie można znaleźć kalkulator wyceniający wybrane przez klienta produkty. Wystarczy tylko wybrać ich rodzaj, wielkość, kolory, rodzaj materiału itp., aby po chwili otrzymać przybliżoną kwotę za wykonanie zlecenia.

Dodano: 13-11-2020
Autor: Anastazja Wilk
Źródło:
https://windbal.pl/balony-o-nietypowych-ksztaltachDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: