Qdent Warszawa

  • Telefon: 510 58 58 88
  • WWW: https://www.qdent.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Sokołowska 9
  • Kod pocztowy: 01-142

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Obecnie gabinety stomatologiczne wyglądają zupełnie inaczej, niż przestarzałe i straszące lokale, które pamięta się z dzieciństwa. Niestety wiele osób z powodu niemiłych doświadczeń sprzed lat przez długi czas unikało wizyt u dentysty. Leczenie kojarzyło się z ogromnym bólem i mało profesjonalną obsługą. Obecnie jednak wiele się zmieniło i chirurgia stomatologiczna w Warszawie czy w wielu innych dużych polskich miastach jest bardzo rozwinięta i świadczona na najwyższym poziomie.

Doskonałym przykładem może być gabinet stomatologiczny QDENT, w którym oprócz podstawowego leczenia, udostępniona została oferta nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej. Mowa tutaj m.in. o szybkim i skutecznym wybielaniu zębów, wstawianiu trwałych implantów oraz leczeniu kanałowym z wykorzystaniem mikroskopu. 

Na czym polegają zabiegi chirurgii stomatologicznej?

Coraz więcej gabinetów świadczy również usługi chirurgiczne, które najczęściej są wręcz wymagane przy usunięciu resztek zębów oraz korzeni (z powodu znacznego zniszczenia przez chorobę lub złamania), ekstrakcji znacznej części uzębienia za jednym razem oraz w sytuacji, gdy konieczne będzie zszycie rozciętych dziąseł w wyniku wyrywania zębów. W zależności od stopnia trudności i czasu trwania zabiegów, mogą być one wykonywane w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Należy pamiętać, że usunięcie zęba lub zębów zawsze jest ostatecznością dla dobrego stomatologa i decyzja podejmowana jest po uprzednich próbach podjęcia leczenia podstawowego, protetycznego oraz kanałowego.

Kompleksowe leczenie całego uzębienia

Dobrze zwrócić się o pomoc w leczeniu stomatologicznym do gabinetu polecanego przez innych, który świadczy kompleksowe usługi, dzięki czemu pacjent może w jednym miejscu nie tylko wyleczyć całe uzębienie, ale również w pełni zadbać o estetyczne aspekty zębów, m.in. poddać się zabiegowi wybielania czy założenia aparatu ortodontycznego. Jest to idealne rozwiązanie szczególnie dla osób, które długo nie chodziły na wizyty stomatologiczne i każdy zabieg wiąże się z ogromnym stresem.

Dodano: 29-11-2020
Autor: Franciszek Lis
Źródło:
https://www.qdent.pl/chirurgia/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: