Łukasz Sojka Firma Handlowo Usługowa

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Obecnie klimatyzacja to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego nowoczesnego samochodu, zaraz obok wspomagania kierownicy czy elektrycznie sterowanych szyb. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest wyjątkowo przydatnym urządzenie, zwłaszcza podczas letnich wakacyjnych wyjazdów. Jednak niestety, nie jest to sprzęt niezawodny. Niekiedy dochodzi do awarii, która może się przerodzić w poważną usterkę. Firma AutoGlass oferuje fachowy serwis klimatyzacji samochodowej na terenie Żywca. W warsztacie klienci mogą również dokonać okresowego przeglądu instalacji.

Dzięki zaawansowanym narzędziom diagnostycznym pracownicy szybko zlokalizują problem i dokonają koniecznych napraw. Warto podkreślić, że oferta skierowana jest zarówno do właścicieli standardowych samochodów benzynowych, jak i posiadaczy aut hybrydowych. W ramach usług wykwalifikowani mechanicy sprawdzą szczelność instalacji, napełnią układ klimatyzacji, odgrzybią system za pomocą ultradźwięków oraz ozonu czy dokonają płukania urządzenia. Ponadto pracownicy dysponują wszelkimi niezbędnymi olejami, czynnikiem R134A oraz nowym 1234YF. W przypadku wykrycia nieszczelności czy innych uszkodzeń usuną awarię, wymienią zużyte komponenty. Warsztat jest dobrze zaopatrzony we wszelkie potrzebne części zamienne i środki chemiczne, więc wszystkie naprawy i inne prace są przeprowadzane szybko, co z pewnością ucieszy wielu klientów, którzy nie mogą sobie pozwolić na pozostawienie pojazdu przez dłuższy czas w serwisie.

Cena usługi zależy od czynników takich, jak rodzaj usterki, model klimatyzacji, ilość potrzebnych części zamiennych i wielu innych. Przed przystąpieniem do pracy mechanicy poinformują klienta o wymaganych naprawach, czasie realizacji oraz kosztach. Kierowcy mogą również w serwisie wymienić, przyciemnić lub naprawić szyby. Poza tym firma oferuje szeroki wybór akumulatorów. Przy zakupie nowego modelu montaż oraz pomiar ładowności urządzenia jest darmowy. Skorzystanie z usług tej firmy to dobra decyzja. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Dodano: 09-12-2020
Autor: Gabriel Mróz
Źródło:
https://autoszybyzywiec.com.pl/index.php/klimatyzacja/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: