ERGODOM - Budowa domów

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Budowa domu niejednokrotnie wiąże się z ogromnym stresem i licznymi problemami, a także przedłużającym się niemal w nieskończoność terminem oddania budynku przyszłemu właścicielowi. Najlepiej więc już na samym początku dokładnie zweryfikować firmę, z którą podejmuje się współpracę, aby ograniczyć niekomfortowe sytuacje w trakcie realizowania wymarzonego projektu. 

Jeden wykonawca - wiele korzyści 

Marka ERGODOM działająca na terenie Krakowa oferuje domy pod klucz, dzięki czemu cały budynek jest wykonywany przez tych samych pracowników. Od początku do końca, właściciel współpracuje i kontaktuje się z jedną i tą samą firmą. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie zarówno pod względem czasu realizacji budowy, jak również kosztów z nią związanych. Warto podkreślić, że firma wykonuje także sam projekt budynku zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami każdego klienta. Ponadto pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w takich pracach jak m.in.:

  • montaż instalacji elektrycznych, grzewczych oraz hydraulicznych,
  • kładzenie płytek oraz malowanie ścian,
  • wykonanie ogrzewania podłogowego,
  • montaż wkładów kominowych i kominków.

Podczas każdego etapu budowy domu, klient może również liczyć na pełne wsparcie i doradztwo ze strony przedstawicieli firmy, m.in. z zakresu doboru trwałych i wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Małopolska marka działa z nowoczesnym podejściem i stawia głównie na renomowanych producentów, a także wykorzystuje energooszczędne rozwiązania, aby obniżyć koszty eksploatacyjne budynku jednorodzinnego.

Prace adaptacyjne i modernizacyjne

Przedsiębiorstwo, oprócz kompleksowej budowy domów, świadczy także wiele innych usług, podejmując współpracę zarówno z klientami prywatnymi, jak również inwestorami i właścicielami firm. Pracownicy mają na swoim koncie m.in. prace modernizacyjne i adaptacyjne poddaszy czy piwnic. Klienci mogą także skorzystać z usługi rozbudowy budynku mieszkalnego, zgodnie ze stworzonym projektem i własną koncepcją. Koszty współpracy są ustalane już na samym początku rozmów i prowadzonych ustaleń.

Dodano: 02-01-2021
Autor: Ignacy Sikorski
Źródło:
https://www.ergodom.info/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: