LIMBA

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Niestety, jej funkcjonalne i estetyczne zagospodarowanie jest często utrudnione z uwagi na niewielki dostępny do aranżacji metraż. Zdarza się to bardzo często w blokach, przy nierzetelnie przygotowanym projekcie lub w starszym budownictwie, które preferowało zamknięty układ przestrzeni kuchennej. Aby uniknąć kosztownych przeróbek, warto zastosować nowoczesne rozwiązania, które nie zagracą dostępnej powierzchni, pozwolą na bezpieczne i wygodne przygotowywanie posiłków, a także przechowywanie wszystkich niezbędnych akcesoriów.

Chętnie wykorzystywanym patentem, który gwarantuje wykorzystanie możliwości nawet niewielkiego pomieszczenia, są dziś meble na wymiar. W Zawierciu na Śląsku działa firma LIMBA, która specjalizuje się w produkcji tego typu elementów. Jej pracownicy wykonują szafki, półki, regały zgodnie z wymiarami dostarczonymi przez klienta, dbając jednocześnie o ich wysoką jakość oraz trwałość. 

Doświadczeni i kompetentni projektanci działający u wspomnianego dostawcy chętnie pomogą także osobom, które są dopiero na etapie planowania remontu lub urządzania kuchni w nowym domu. Przygotują dokładny projekt uwzględniający indywidualne potrzeby i upodobania kolorystyczne klienta, a po zatwierdzeniu przedstawionej koncepcji zadbają także o jej terminowe wykonanie. 

Na stronie firmy można znaleźć gotowe realizacje, które z powodzeniem mogą posłużyć jako wartościowe inspiracje do aranżacji własnej kuchni. Klient zobaczy tam przykłady aranżacji przestrzeni:

  • otwartej,
  • półotwartej z wyspą,
  • zamkniętej,
  • z różnym rozmieszczeniem okna, przyłączy wodnych i elektryki. 

Warto pamiętać, że odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni kuchennej wpływa na jakość i efektywność pracy podczas przygotowywania posiłków. Prawidłowe rozmieszczenie szafek pozwoli mieć zawsze pod ręką niezbędne przybory, skrócić czas gotowania, a także zapobiec wielu drobnym i poważniejszym wypadkom, jak poparzenia, skaleczenia czy siniaki, kiedy garnek przez przypadek spadnie na stopę.

 

Dodano: 02-01-2021
Autor: Agnieszka Sokołowska
Źródło:
https://www.limba.com.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Meble_kuchenne


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: