Ecobag Network Sp. z. o.o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Właściciele biznesów, którzy potrzebują opakowań na sprzedawane towary, mogą znaleźć ich szeroki asortyment w przedsiębiorstwie ze strony ecobagnetwork.eu. Jest to producent polecający torby ekologiczne wykonane z naturalnych materiałów poddających się recyklingowi. Ma on w swojej ofercie rozmaite produkty dostępne w wielu rozmiarach i wzorach, białe, brązowe i kolorowe, które bez trudu można dopasować do specyfiki branży klienta. Zajmuje się ono sprzedażą hurtową, dlatego wielkość zamówienia nie może być mniejsza niż 50 sztuk.

Producent tych opakowań współpracuje z najlepszymi polskimi projektantami, którzy potrafią dostosować ofertę do potrzeb klienta, natomiast graficy zajmą się stworzeniem na torebkach nadruku, który będzie doskonałą i skuteczną reklamą nabywającej je firmy. Może to być zarówno logo, jak i każdy inny nadruk przyciągający wzrok designem i kojarzący się jednoznacznie z konkretnym biznesem. Dlatego wytwórca tych opakowań zaprasza do współpracy między innymi:

  • właścicieli wszelkiego rodzaju sklepów stacjonarnych i internetowych,
  • producentów żywności,
  • rzemieślników,
  • wystawców na targach,
  • agencje eventowe.

Wielu klientów dbających o środowisko naturalne wielokrotnie wykorzysta te opakowania, dzięki czemu zwiększy się zasięg reklamy. Jest to skuteczny i niedrogi sposób na promocję biznesu.

Zastosowanie ekologicznych materiałów, które można poddać recyklingowi, pozwala na zasygnalizowanie klientowi, że marka, która pakuje w nie swoje produkty, promuje dbałość o środowisko naturalne i nowoczesne podejście do biznesu.

Wśród najchętniej kupowanych produktów są torby białe i brązowe gładkie, które w zależności od wybranego przez klienta formatu mogą mieć różne zastosowanie. Nadają się one do pakowania i przenoszenia produktów różnych branż. Oferta obejmuje także torebki kolorowe i pastelowe mogące stanowić opakowania prezentów. Są one estetyczne, niezwykle wytrzymałe i eleganckie, zatem idealne na przykład dla butików. Asortyment obejmuje też torebki na alkohol i catering. Wybór jest ogromny, więc każdy klient znajdzie to, czego poszukuje. Aby otrzymać wycenę, wystarczy odezwać się do producenta.

Dodano: 31-01-2021
Autor: Agnieszka Sokołowska
Źródło:
https://ecobagnetwork.eu/oferta_kategoria/torby-z-nadrukiem/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ekologia


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: