HT Polska

  • Telefon: +48 56 46 61 291
  • WWW: https://htpolska.pl/
  • Miejscowość: Grudziądz
  • Adres: Rybacka 14
  • Kod pocztowy: 86-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Na stronie internetowej htpolska.pl można już teraz zapoznać się z wysokiej jakości systemami uszczelniającymi. Pod tym adresem działa firma będąca partnerem niemieckiego producenta Hauff Technik. Należy on do najbardziej zaufanych marek W tej branży. Przedsiębiorstwo zapewnia swoim klientom nie tylko szeroki wybór rozmaitych rozwiązań, ale także profesjonalne doradztwo w ich doborze. Oferowane produkty gwarantują wysoki poziom szczelności oraz są niezwykle łatwe w montażu oraz odznaczają się ekonomicznością. Do wyboru są rozwiązania dostosowane do wymagań różnych budynków, w tym domów jednorodzinnych, miejsc przeznaczonych do użytku publicznego czy też dużych obiektów, w tym również elektrowni i lotnisk. Wśród klientów znajdują się między innymi zakłady energetyczne, firmy działające w branży budowlanej i telekomunikacyjnej oraz wiele zakładów przemysłowych. Zróżnicowany profil odbiorców sprawia, że firma realizuje zlecenia dla niemal każdej branży.

W asortymencie znajdują się między innymi przepusty kablowe, dachowe, kanalizacyjne i uziemiające, systemy przeznaczone do prowadzenia i ochrony kabli, a także wkład uszczelniający wykonany z gumy. Warto w szczególności zapoznać się z ofertą produktów takich jak rury przepustowe PCV. Zostały one wykonane z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia ich długą i bezproblemową eksploatację. Odznaczają się one prostym montażem. W ofercie znajduje się kilka ich typów:

  • SFR,
  • ZVR,
  • FZR.

Modele SFR zapewniają dobrą przyczepność ze względu na szorstką powłokę zewnętrzną, co zapewnia dobre połączenie z inną powierzchnią. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, jakie mogą wystąpić w tego rodzaju konstrukcjach. Rury ZVR zostały z kolei wykończone za pomocą cementu, dlatego posłużą do stworzenia zwartych konstrukcji. Szukając rozwiązań o zwiększonej odporności i żywtoności należy zdecydować się na modele FZR, które występują w różnych wersjach. Więcej informacji na temat rodzajów rur znajduje się pod wskazanym wcześniej adresem internetowym.

Dodano: 08-01-2021
Autor: Gabriel Mróz
Źródło:
https://htpolska.pl/rury-przepustoweDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: