Kuczma.pl - Projekt & Reklama

  • Telefon: 61 81 86 336
  • WWW: https://www.kuczma.pl/
  • Miejscowość: Swarzędz (k. Poznań)
  • Adres: Fabryczna 12
  • Kod pocztowy: 62-020

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Plexi to tworzywo sztuczne, znajdujące zastosowanie w wielu branżach. Jest wykorzystywane między innymi w budownictwie oraz reklamie do produkcji szyldów lub innych nośników, widocznych z dużej odległości. Przyjmują one rozmaite kształty i wielkości, dlatego dopasowanie ich do swoich potrzeb będzie bardzo łatwe. Z plexi wytwarza się kasetony, szyldy, podświetlane tablice oraz rozmaite dekoracje, sprawdzające się na eventach firmowych, weselach oraz innych przedsięwzięciach. Na popularności zyskują także stojaki, będące jedną z najtańszych form reklamy. Ułatwiają prezentowanie materiałów promocyjnych i przyciągają uwagę odbiorców.

Niewątpliwym atutem omawianego materiału jest wytrzymałość na obciążenia i pękanie. Ze względu na odporność na działanie warunków pogodowych, może być wystawiany na zewnątrz, niezależnie od aktualnej temperatury. Nie blaknie ani nie ściera się, przez co zachwyca nienagannym wyglądem. Zaletą reklam z plexi jest też niewielka waga, przekładająca się na bezproblemowy transport. Ich posiadacze chwalą sobie łatwość utrzymania w czystości, ponieważ zabrudzenia mogą być usuwane wilgotną ściereczką.

Nowoczesne stojaki, szyldy i kasetony z plexi dostępne są w Poznaniu w przedsiębiorstwie Kuczma. Dają one możliwość eksponowania wizytówek, ulotek, folderów oraz innych materiałów. Produkty te są dość tanie, dlatego nie obciążają budżetu przedsiębiorstwa, a mimo tego przynoszą satysfakcjonujące rezultaty. Niektórzy zamawiają również stojaki w formie potykaczy, spotykane przed restauracjami, kawiarniami i innymi lokalami gastronomicznymi. Umożliwiają prezentowanie aktualnej oferty i informowanie o rabatach.

Firma proponuje solidne i stabilne nośniki reklamowe z plexi, znajdujące zastosowanie na eventach branżowych, takich jak konferencje oraz targi biznesowe. Nie zajmują zbyt wiele przestrzeni i przyciągają spojrzenia, co zachęca do zapoznania się z daną ofertą. Materiał ten jest przezroczysty lub barwiony na odcień wybrany przez klienta. Cechuje się znakomitymi właściwościami fizykochemicznymi i bez problemu poddaje się procesowi recyklingu.

Dodano: 18-01-2021
Autor: Aurelia Jankowska
Źródło:
https://www.kuczma.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: