Dentysta z Wieży

  • Telefon: +48 58 770 41 32
  • WWW: https://zwiezy.pl/
  • Miejscowość: Władysławowo
  • Adres: Rybacka 8b
  • Kod pocztowy: 84-120

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Cierpiąc na ból zęba w żaden sposób niedający się uśmierzyć, należy zgłosić się niezwłocznie do lekarza dentysty, który z pewnością zaradzi problemowi i pomoże w cierpieniu. Gabinet stomatologiczny, który może pomóc w takiej sytuacji, można znaleźć na stronie zwiezy.pl. Jest on zlokalizowany we Władysławowie, a pomoc doraźna jest sprawą priorytetową dla wszystkich przyjmujących tam lekarzy. Każdy pacjent zostanie otoczony troskliwą opieką, a wdrożone leczenie na pewno przyniesie ulgę i zlikwiduje problem. Bez względu na to, czy ból zaczął się niedawno, czy też ząb pobolewa od kilku dni, trzeba jak najszybciej umówić wizytę, a z pewnością pacjent taki zostanie przyjęty poza kolejnością. Co prawda być może trzeba będzie chwilę poczekać, ale nie należy zwlekać, aby nie pogorszyć sytuacji.

W większości przypadków wszystkie gabinety tej poradni opiekujące się uzębieniem pacjentów działają planowo. Pracują od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00 z wyjątkiem sobót, kiedy kończą pracę o 14:00. Przyjmujący tutaj dentyści zajmują się różnymi dziedzinami stomatologii i każdy z nich ma swoją specjalizację. Można tu znaleźć:

  • chirurgów stomatologicznych,
  • lekarzy zajmujących się stomatologią zachowawczą,
  • ortodontów przyjmujących dorosłych i dzieci.

W zakresie usług jest także stomatologia estetyczna, dzięki której każdy może się uśmiechać, ukazując piękne, zdrowe zęby. Działa tu również implantologia, dentyści zakładają licówki, estetyczne wypełnienia i wybielają zęby.

Oczekiwanie na wizytę odbywa się w przyjemnej atmosferze dzięki temu, że wnętrza przychodni są odnowione, nowoczesne i doskonale wyposażone. Sprzyjają one również pacjentom na wózkach. Do dyspozycji oczekujących na wizytę jest obszerny parking znajdujący się obok budynku, a także ogólnodostępne Wi-Fi. Dla młodszych dzieci przygotowano kącik do zabawy. Cały personel stara się, aby atmosfera była tu przyjazna i miła. Warto też wiedzieć, że akceptuje się tu płatność kartą.

Decydując się na korzystanie z usług tych gabinetów, można mieć pewność, że pacjentem zajmują się specjaliści, którzy zawsze traktują każdy problem indywidualnie.

Dodano: 03-02-2021
Autor: Agnieszka Sokołowska
Źródło:
https://zwiezy.pl/cennik/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: