Budownictwo Moniuszko

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Od dziesiątków lat na rynku budowlanym działa rodzinna firma z Wielkopolski dostępna na stronie budownictwomoniuszko.com. Zajmuje się ona nie tylko kompleksową budową domów, ale także prowadzi hurtownię, w której można znaleźć wiele prefabrykatów wykorzystywanych zarówno w budownictwie mieszkaniowym jedno-, wielorodzinnym, jak i w obiektach użyteczności publicznej.

Przedsiębiorstwo to zatrudnia specjalistów w każdej dziedzinie. Ma nie tylko murarzy i zbrojarzy, ale także monterów wszystkich instalacji, którzy specjalizują się w określonej dziedzinie. Powierzając budowę domu tej firmie, można mieć pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie ze sztuką, począwszy od fundamentów aż po najdrobniejszy element wykończenia. Można jej również powierzyć zakup materiałów budowlanych, gdyż ma ona wiele kontaktów handlowych, dzięki czemu będą one wysokiej jakości.

W swojej hurtowni firma prowadzi sprzedaż doskonałej jakości stali zbrojeniowej, ale ma także gotowe zbrojenia budowlane wyróżniające się wysoką jakością i odpornością na wiele czynników. W asortymencie są między innymi takie elementy zbrojeniowe jak:

  • strzemiona,
  • figury gięte,
  • kosze przestrzenne,
  • odcinki proste ze stali konstrukcyjnej fi 6 i fi 32.

W ofercie jest również stal zbrojeniowa w postaci prętów o różnej długości, grubości i kształcie dostępna w kilku gatunkach. Asortyment hurtowni obejmuje też wysokiej jakości stal zbrojeniową wykorzystywaną do:

  • nadproży,
  • ław fundamentowych,
  • wieńców zbrojeniowych.

Firma jest w stanie spełnić każde życzenie klientów, którzy potrzebują wyrobów hutniczych, gwarantując szybką realizację zamówień, a także atrakcyjne ceny. Poleca także kompleksowe zbrojenia budowlane, które dostosowane są do potrzeb określonej budowy. Chociaż siedziba firmy znajduje się pod Poznaniem, realizuje ona zamówienia dla klientów z całej Wielkopolski.

Pracując przez wiele dekad w branży, przedsiębiorstwo to zajęło się także budową domów przeznaczonych na sprzedaż. Cały czas się rozwija i poszerza zakres usług. W ostatnich latach stworzyło stanowisko projektanta wnętrz, zatem jest naprawdę niezależne. Pozwala mu to świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Dodano: 02-02-2021
Autor: Aurelia Jankowska
Źródło:
https://www.budownictwomoniuszko.com/zbrojenia-budowlane/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: